Skocz do zawartości
Borowik13

Dopasowanie obudowy (tylna klapka).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w jaki sposób domykacie swoje tylne klapki, bo gdy raz nie docisnełem to przy naciskaniu rogów na dole klapki trochę trzeszczało, teraz są lekkie trzaski gdy naciskam ten suwak. Macie jakieś sprawdzone metody ? Czy może mam wadliwy model ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Miałem to samo ale z czasem się dopasowało i nie skrzypi. Ale za to zauważyłem inny objaw: bateria ma delikatne luzy i przy potrząsaniu telefonem daje się to odczuć.

Edytowane przez Krokogator
    Porządki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Miałem to samo ale z czasem się dopasowało i nie skrzypi. Ale za to zauważyłem inny objaw: bateria ma delikatne luzy i przy potrząsaniu telefonem daje się to odczuć.

A tak a pro po: czy ktoś z użytkowników odważył się zanurzyć swoją motkę?

Baterie wystarczy zablokować wciśniętym kawałkiem papieru. W moim k800i to tak latała, że nie raz mi się telefon wyłączył bez powodu. A ta bateria to ci lata (jak telefon masz położony) w pionie czy poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak używa zamiast grzechotki :) bateria nie lata tyko góra-dół bo jest gąbka, a lata na wszystkie boki.

Jeszcze sprawdzę może wystarczy grosik włożyć aby bateria nie latała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Lepiej przykleić do klapki kilka centymetrów taśmy izolacyjnej parcianej. Miekkie, bateria juz nie lata i nie widać tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojejku to zawsze można z boku dać kartke papieru złożoną na kilka razy ;)

Po paru dniach zdejmowania klapki wszystko działa cacy, a obudowa jest idealnie spasowana.

Tylną klapkę zamykam dociskając mocna kciukiem na biórku, a drugą ręka najzwyczajniej blokuję suwakiem i nie szarpię na siłę bo ten suwak bez problemu wjeżdża jak jest dobrze dociśnięta i usadzona pokrywa,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x