Skocz do zawartości
wojszy

wolne ładowanie z powodu nieskiego napięcia ładowarki/USB

Rekomendowane odpowiedzi

suszpl
Mi tez dosc czesto laduje do 92%.

Kolega mowi ze 1.5h w skrajnych wypadkach naladuje - napewno nie ladowarka dolaczana do zestawu(800mA)

otóż zdziwie cię kolego ale mowie o dołaczonej ładowarce do zestawu ;) i dla ścisłości ma ona 850mA ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojszy
popatrzyles tylko czy sprawdziłeś np igła? u mnie tez nic nie było widać a jednak coś bylo i iglą to udalo sie wyciagnac

Wczoraj sprawdziłem szpilką, nic nie wydłubałem Dziś jednak zrobiłem to dokładniej. Dało się wyciągnąć jakieś drobinki upchniętego kurzu. Komunikat o wolnym ładowaniu już się nie pojawia. Dzięki, stawiam piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbamax

U mnie komunikat gaśnie po spadnięciu temp. poniżej 30 'C.Na oryginalnej ładowarce i kablu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wczoraj sprawdziłem szpilką, nic nie wydłubałem Dziś jednak zrobiłem to dokładniej. Dało się wyciągnąć jakieś drobinki upchniętego kurzu. Komunikat o wolnym ładowaniu już się nie pojawia. Dzięki, stawiam piwo!

To może zmień temat na 'z powodu kurzu w gnieździe' i [ROZWIĄZANE]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najłatwiejszy sposób żeby sprawdzić czy naszym problemem jest ładowarka, kabel, zaśniedziałe styki, soft, kernel czy też coś innego: https://youtu.be/noI99x6QNNs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@eclipse05, który to już raz robisz ,,kopiuj i wklej '' tą samą odpowiedź w tematach ,,wolne ładowanie '' ?   :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz i włącz telefon. Polecam?. Potwierdzone info?. Też tak Miałem i dziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi