Skocz do zawartości
darkojad

Weryfikacja IMEI na IMEI.info Note 2 N7105

Rekomendowane odpowiedzi

Czekajac na potwierdzenie od sprzedawcy bawie sie ta sluchawka. Czy doswiadczeni uzytkownicy moga cos powiedziec na wynik AnTuTu Benchmark - 17293 - czy to jest norma a moze za malo albo za duzo? Sorry za offtopa ale napiecie zwiazane z wyjasnieniem pochodzenia tej sluchawki troche mnie zzera a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ok, mój Note II (nie pamiętam, bo test robiłem z 2 tyg, temu, a teraz tej apki nie chce mi się instalować) miał około 15 000 pkt :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxpl1

@darkojad

wynik masz całkiem dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Wszystkim za pomoc i zainteresowanie. Problem rozwiązany. Znalazl sie chetny na ten telefon wiec go sprzedalem. Dolozylem 20 funtow i kupilem SGS 4. Ten juz jest OK. Pudlo nie ruszane, oryginalnie zapakowany i nie otwierane wiec pelna zgodnosc tego co w pudelku z danymi na nim. Mysle, ze mozna zamknac temat gdyz nic nowego raczej juz sie nie urodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziekuje Wszystkim za pomoc i zainteresowanie. Problem rozwiązany. Znalazl sie chetny na ten telefon wiec go sprzedalem. Dolozylem 20 funtow i kupilem SGS 4. Ten juz jest OK. Pudlo nie ruszane, oryginalnie zapakowany i nie otwierane wiec pelna zgodnosc tego co w pudelku z danymi na nim. Mysle, ze mozna zamknac temat gdyz nic nowego raczej juz sie nie urodzi :)

Tak z ciekawości. Nowy właściciel na miękko potraktował problem z IMEI:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozmawialismy na ten temat. Jakos nam umknal ten szczegol. Nowy wlasciciel zabiera telefon w daleka podroz do swojego kraju, bodajze do Pakistanu. Ma to byc prezent dla kogos czy jakos tak. Byl caly przeszczesliwy, nie mial ochoty nawet sie targowac co mnie bardzo zdziwilo. Przez kilka dni uzytkowalem ta Notke i powiem szczerze, ze nie napotkalem nawet najmniejszego problemu. Nic co by zniechecilo do niej oprocz tego nieszczesnego IMEI`a. Powiem nawet tak, pod wzgledem odsluchu muzyki bardzo mnie zaskoczyla i to na wielki plus. Od czasow Noki N81 dawno nie slyszalem tak dobrego muzycznie telefonu. Jutro odbieram SGS 4 i mam nadzieje, ze muzyka bedzie przynajmniej na takim samym poziomie. Oby nie bylo gorzej bo bede plul sobie w brode :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxpl1

@up

to jeszcze chyba zależy którą wersję S4 zamówiłeś. Z tego co pamiętam to chyba i9505 ze Snapdragonem 600 nie ma chipu muzycznego wolfsona a ma go wersja i9500 z Exynosem 5 Octa (ale mogę się mylić więc jakby tak było proszę mnie poprawić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Kura rwala nac...tragedia. Sluchawka za kase jak za merca a muzyka jak z adapteru Bambino. Noz przez dwa dni chyba nie ogluchlem...porazka. Dzwiek w porownaniu z notka w jednym slowie; bleee! Trzy klasy do tylu. Ale zonk! Bas stlumiony zaslona pluszowa, wysokie jeszcze nie zabrzmia a juz wygasaja...co to jest? Wokal i srednie jeszcze jako tako ale tylko jako tako. Dla mnie dyskwalifikacja. Wracam do Notki na kolanach bijac sie w piersi. Choinkowe wodotryski z S4 nie sa mi potrzebne. I grzeje sie toto jak glupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

To ladnie sobie dogodziles :-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seraf

Temat jest o weryfikacji IMEI a gadacie o odsłuchu operowym. Koniec końców też uważam, że Note bryluje jeśli chodzi o Audio jeszcze lepiej grającej słuchawki nie miałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi