Skocz do zawartości
yanaz20

Nie wszystkie filmiki są znajdowane przez YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ciekawi mnie dlaczego, korzystając z X8 i wyszukując w Youtubie niektóre wideo, np szczególnie teledyski nie wyszukuje ich? Korzystając z Youtuba bezpośrednio z komputera, nie ma problemu ze znalezieniem tych plików ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre filmik na telefonach po prostu się nie odtwarzają. I właśnie to są teledyski, bo u mnie to samo jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Saru

Nie tylko teledyski, po prostu nie wszystkie filmiki są zrobione pod komórki, np. Vevo nie da się odtworzyć na komie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to dotyczy wszystkich komórek czy nasze są takie wybrakowane, że tak powiem? ;P na X10 też nie da się oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to po prostu problem programu dzięki, któremu oglądasz youtube. Na andku 2.2 bodajże można mieć obsługę flasha i wszystkie filmiki będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ja nic nie mówiłem o naszych x8kach tylko, po prostu z tego co się orientuję wersja 2.2 ma możliwość instalacji flasha i podałem przykład gdzie działa pełna wersja youtube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi znacznie więcej materiałów wyszukuje w programiku TubeMate niż w standardowym Youtube. Ponadto jest tam opcja zapisz na SD ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdźcie sobie przez byle przeglądarkę na kanał Nba na YT. Przy większości znajdziecie "nie do odtworzenia w telefonach komórkowych".

To nie żaden błąd programu, ot poblokowane.

Sent from my E15i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi