Skocz do zawartości
Sz@kal

Y300 i SoundMagic MP21

Rekomendowane odpowiedzi

shaka
    słuchawki, które pasowały do ZTE Blade do Y300 nie pasują

Trzymając się tego konkretnego zdania możesz spokojnie brać w ciemno MP21. Zwłaszcza od firmy, gdzie kupując przez internet masz 10 dni na zwrot.

Innych konkretnych zdań w tym temacie nie umiem się doszukać. Jak ktoś coś wyłuska (dokładny model telefonów) to poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja pisząc że nie współpracują mam na myśli właśnie opcję, że po wciśnięciu przycisku zaczynają grać tak jak powinny :)

I o tym właśnie pisałem. Słuchawki od Xperii zaczynają grać prawidłowo po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku odebrania rozmowy. Jeśli nie wciśniesz przycisku słychać dźwięk jakby chciały grać, a nie mogły (strasznie rozmyty, jakby poszerzone stereo, płaski, zero efektów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Od jakiej xperii?

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od jakiej xperii?

Mam słuchawki MH-EX300AP z Xperii Z i MH650 z jakiejś z poprzednich (chyba Arc S albo Xperii S). Na obydwóch ten sam efekt. Muszę przytrzymać przycisk odebrania rozmowy żeby grały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Od xperii Z teoretycznie powinny pasować, ale sony zawsze lubiło wymyślać swoje dziwne standardy. Od starszych xperii, tych z logo Sony-ericsson nie będą pasować. Trzeciego standardu nie ma. Może masz lipne słuchawki od Zetki. Mają logo Sony, czy SE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od xperii Z teoretycznie powinny pasować, ale sony zawsze lubiło wymyślać swoje dziwne standardy. Od starszych xperii, tych z logo Sony-ericsson nie będą pasować. Trzeciego standardu nie ma. Może masz lipne słuchawki od Zetki. Mają logo Sony, czy SE?

Dokładnie takie słuchawki Stereo Headset MH-EX300AP | Mobile Phone Headset - Sony Smartphones (UK)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatecznie chyba się zdecyduję na Philipsy SHE3595BL :) W komplecie jest adapter więc na 99% będzie działał mikrofon a do tego TA recenzja tego samego modelu bez mikrofonu zdecydowanie mnie do nich przekonuje :) Choć zastanawiam się jeszcze czy nie wybrać o połowę tańszej wersji bez mikrofonu właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Philipsy doszły - jest to standard iphona i DZIAŁAJĄ w 100% tak jak trzeba, więc @esiu465 ewidentnie wprowadził w błąd pisząc, iż słuchawki działające na iphonie na Y300 nie działały tak jak trzeba. W takim razie MP21 również będą śmigać jak i każde inne słuchawki kompatybilne ze standardem iphona :) A co do samych Philipsów - REWELACJA! Szok że mogą tak wiele za tak niewiele i to na telefonie, który jakoś szczególnie ładnie nie gra - ZTE blade był pod tym względem o niebo lepszy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi