Skocz do zawartości
r0bert

ekran w spice uszkodził sie na mrozie?

Rekomendowane odpowiedzi

r0bert

witam, możliwe że przez temperature padł mi wyświetlacz w telefonie? dzis -5 stopni wyciągam z kieszeni a tu literki rozmazane kolory jakieś dziwne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało prawdopodobne przy - 20 normalnie korzystałem z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mietas

Wy mnie tu nie straszcie, -15*C na dworze, a ja mam telefon w zewnętrznej kieszeni kurtki i co chwila wyjmuję, żeby zmienić piosenkę, czy coś...

Więc, jak wspomniał kolega powyżej, to musi być kwestia mechanicznego uszkodzenia. Nie ścisnąłeś go gdzieś przypadkiem?

BTW Ja już tyle razy siadałem na telefonie... aż dziw bierze, że to jeszcze działa ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r0bert

dzięki, oddam telefon na gwarancje i zobaczymy :) też właśnie mnie to dziwi bo przy większych mrozach korzystałem i działał, z tym że mam pewność ze na telefon nie działał żadem nacisk, patrze godzine przy parkometrze wszystko ok, 30 sekund później wchodzę do sklepu odczytuje smsa i tu takie coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mietas

Może sms był 'wylewny'? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może różnica temperatury go załatwiła, -5 dwór +20 sklep i coś padło? Chodź z drugiej strony trochę naciągana ta moja teoria :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no troche naciągana :)

weiele razy zdarzało mi się wyjście z telefonem z 25 stopni na -15 albo więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może różnica temperatury go załatwiła, -5 dwór +20 sklep i coś padło? Chodź z drugiej strony trochę naciągana ta moja teoria :D

nahbardziej prawdopodobna wydaje mi sie ta twoja teoria z zimnego do cieplego plus jakis nacisk i gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś gdzieś czytałem na forum, jakiegoś fona nie pamiętam jakiego, że telefon był wyposażony w czujniki zalania które zmieniają kolor w przypadku dostania się cieczy do środka. Oczywiście cała masa telefonów wracała z serwisu w związku z tym że czujniki wykazały zalanie, a telefon nigdy nie był zalany.

Zrobili eksperyment i testowali właśnie telefon na zasadzie drogi jakiej telefon odbywa do serwisu, czyli np. Dam +20 później bierze paczkę kurier do auta -15 potem paczka idzie na magazyn +17 potem znowu samochód -15 potem serwis +20 nie pamiętam dokładnie wszystkich cykli ale wyszło że czujniki zalania na skutek zmiany temperatur i parowaniu potrafiły zmienić kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi