Skocz do zawartości
iHusky

HTC Wildfire łaczy się z internetem nawet przy właczonym trybie samolotowym

Rekomendowane odpowiedzi

iHusky

Mam właśnie taki problem jak powyżej, żeby nie było że zmyślam to testy prowadziłem przez tydzień (screeny później). Otóż w okolicach pomiędzy 0:30 do 3 nad ranem mam połączenie 10kb do playnet.pl (oczywiście bezpłatne) lub też 10kb z jakąś stroną (w strefie taniego internetu).Niby wszystko ok bo na razie mam wykorzystane 240kb w tym te 200 to na świadomą synchronizacje pogody,gmail i czasami poczty tlen.pl ale dziwi mnie jedno jakim cudem telefon jest w stanie łączyć się poprzez sieć jeśli mam włączony tryb samolotowy i sieć komórkowa jest wyłączona poprzez dłuższe przyciśniecie power i wyłącz sieć kom.

Moim zdaniem jest to nie co dziwne, zważywszy na to że tak co instaluję to pobieram z marketu (ostatnio zainstalowałem antywirusa lookout ale nie sądzę by miał backdoora) bo jeszcze raz takie coś miałem wcześniej i nie miałem wtedy żadnego antywirusa. Jedynie co sobie zainstalowałem z karty SD to program Swype w najnowszej wersji jaka jest na forum.

Proszę o szybkie odpowiedzi w sprawie tego problemu.playt.jpg

Edytowane przez iHusky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

To pytanie to chyba powinieneś zadać pracownikom Play :P Nie wiadomo czy to wina telefonu. Przeprowadź podobny test z kartą w innym urządzeniu z poprawnie skonfigurowanym połączeniem z siecią.

PS. popraw temat, "HTC Wildfire łaczy się z telefonem [...]" :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi