Skocz do zawartości
852emil

Poszukuję GG na Andka 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie poszukuję aplikacji GG na Androida 2.1 i mam pytanie. Czy ta aplikacja jest za darmo. To znaczy czy jak jej używam przy włączonym WAP'ie to ciągnie kasę czy jest na abonament jak GG Plus??

" Od tego momentu możesz korzystać z GG Plus gdziekolwiek jesteś!

Ile to kosztuje?

* Przez pierwszy tydzień korzystasz z GG Plus za darmo!

* Po tygodniu, za każde kolejne 7 dni, płacisz tylko 1,50 zł z VAT.

* Możesz także aktywować aplikację od razu na 30 dni i zapłacić tylko 5 zł z VAT.

Wypróbuj zanim kupisz - pierwszy tydzień korzystania z GG Plus jest darmowy! "

Bo mi chodzi o taką aplikację żeby działała jak to GG Plus, ponieważ wcześniej z niej korzystałem jak miałem SE w910i i mi się spodobało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w markecie jest gg ale działa jak zwykłe gg tzn płaci się operatorowi za przesyłane dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja szukaj nie boli:facepalm:

Żadne gg oprócz PlusGG nie zadziała na tej prenumeracie. Proponuję ci wykupić pakiet (android bez sieci jest mocno wykastrowanym androidem;p) i używać GaduDroid przerobiony przez laszlo, ewentualnie oficjalne GG 2.0 na andka, do lutego za free, potem chyba 5zł/mc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smsman

Ja polecam vcommunicator. A gg z plusa działa na zasadzie darmowego dostępu do wap'u. Android nie łączy się ta metoda z tego co słyszałem, więc porzuć marzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pionner o jaki pakiet ci chodzi?? pakiet internetowy??

jeżeli kupiłbym taki pakiet http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/mix/promocje/dla_obecnych_klientow/dla_posiadajacych_poprzednie_taryfy/tanie_megabajty_st/ chodzi o ten 25MB (za 5 zł/mies.) to czy te 25MB to jest szybkość internetu czy jakiś limit do wykorzystania?? jeżeli limit do wykorzystania to jak wykorzystują się te megabajty?? czy szybko się wykorzystują?? w jaki sposób?? ja kompletnie nie czaję tych pakietów :/

a te GG 2.0 na androida to bierze 5 zł miesięcznie a za transfer/używanie się nie płaci??

Edytowane przez 852emil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mozesz nie placic za transfer??? Czy w domu tez internet masz za darmo??!

Tu masz vcommunicatora o ktorym wspominal kolega wczesniej najnowsza wersja....placisz tylko za treansfer danych.

http://ovh.komur.pl/android/venCommunicator/0.4.6_alpha/venCommunicator.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pakiet 100mb/mc i mi wystarcza na wszystkie synchronizacje (z 2 mailami) i wszystkie inne systemowe cuda, jeszcze trochę zostaje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

arturo, w PlusGG nie płacisz za transfer, płacisz 5 zł miesięcznie i śmigasz ile chcesz.

dobra, nie rozumiecie o co mi chodzi, TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arturo, w PlusGG nie płacisz za transfer, płacisz 5 zł miesięcznie i śmigasz ile chcesz.

dobra, nie rozumiecie o co mi chodzi, TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Moja wina już rozumiem, gdzies widzialem posta w ktorym ktos twierdzil ze w którejs sieci(era lub plus) nie placi sie za transfer generowany przez aplikacje gadu gadu. Co nie zmienia faktu że taki rarytas może ci zagwarantowac tylko siec a nie aplikacja. Poz atym gadu gadu zuzywa tak szczatkowe ilosci danych ze wydaje mi sie ze pakiet 25 mb na miesiac powinien ci starczyc. A to koszt kilku zlotych. Sciagnij sobie z marketu aplikacje watchdog która kontroluje zuzycia danych i wykup sobie pakiet w plusie np 25mb(jesli taki maja) a pozniej sciagnij velcommunicatora albo gadudroida i potestuj zobaczysz ze wyjdzie na jedno, no chyba ze po 12 godzin dziennie siedzisz na gg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x