Skocz do zawartości
Jurgen

Samsung Galaxy Mega 6,3 GT-i9205 czy Wasz model też nie ma radia? ROOT-da się?

Rekomendowane odpowiedzi

Jurgen

Witam-jak w temacie-posiadam ten model i nie mam w nim aplikacji radio-takie zwykłe -nie internetowe.

Jak sprawa wygląda u Was?

Drugie pytanie mam o roota-da się? próbował ktoś? Jeśli tak to którym sposobem-dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Właśnie poluje na ten model.moj note 2 już jest za mały.Wpisz root galaxy mega w google i pierwszy wynik z XDA.Roota wgrywa sie przez odina jako PDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jurgen

Polecam telefonik-jest wielki i właśnie o to chodzi-roocik już jest- zależało mi na nim bo aplikacja greenify działa cuda z baterią, ale potrzebny był root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Jaki masz procesor w 9205?Bo czytałem ze są dwie wersje i jak sie ma sprawa dźwięku.Chodzi mi o jakość oraz jakość zdjęć.Moj były s4 robił świetne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wyczytałem w Internecie model I9200 nie ma LTE ale ma radio, natomiast model I9205 ma LTE ale nie ma radia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arpus

Mam pytanko: Mój Mega pochodzi z francji. Chciałbym zmienić CSC na XEO, ale jeśli nie ma na niego TriangleAway to i tak zostane w nabitym licznikiem tak ? Nie ma na to jakieś rady ? Debrandował ktoś ten model ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4xkp

@Up.

Wgraj rom zrobiony na Polskę w wersji XEO-I9205XXUAMED. Wydaje mi się, że nie powinno to nabić Ci licznika.

Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: XEO-I9205XXUAMED-20130613145424.zip

Ja go kupiłem w MediaExpercie z tą wersją ROMu. Po zrotowaniu mam stan niestandardowy i poczynię próby wgrania jeszcze raz ten rom za pomocą Mobile Odina z ever rootem. Może wtedy będę miał status normalny i roota jednocześnie.

Edit>

Niestety Mobile Odin nie wspiera Galaxy Mega.

Edytowane przez sp4xkp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi