Skocz do zawartości
neo292

Jaki Adapter DUAL-SIM do defy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada prawie identycznie jak "MagicSim 28th generation plus (3G/2G) - CUT model", ktory wlasnie do mnie leci po reklamacji, bo nie bardzo chcial zmieniac sim bez restartu telefonu, poza tym dzialal dobrze, testowalem na froyo i cm7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu wrzuciłem do swojej Defki dual-sim, taki jak podał @Wasted_seed.

http://www.iivonen.net/temp/dualsim/defy_dualsim_2.jpg

Wszystko chodzi bardzo dobrze, zmienia sieci itp - korzystam z Plusa i Oranga, nie wiem jak działa z Playem, bo nie wszystkie duale są z nim zgodne. Dualsima kupowałem jakiś rok temu. Jedyny problem jaki zauważyłem, to to, że po zmianie sieci, pojawia się komunikat "Błąd logowania do konta Google". Miał może ktoś juz podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czecho

tak, miał...

i to w tym temacie

(...)

4. niestety jak ktoś ma konto google musi na nowo wpisywać po przełączeniu sim-a hasło :rozpacz:

(...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lapec

Probował ktoś pod takiego dualslima podłączyć areo2 i normalna karte typu plus,orange ? Zadziała ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magicsim działa z Aero2, adapter z allegro za 9pln nie ma ochoty działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sijkij

Interesuje mnie adapter magic-sim omawiany wyżej Dual SIM Card Adapter -MAGICSIM- Dual SIM 3G HSPDA UMTS . Koszt jak za taką elektronikę (scalak i kawałek taśmy ze ścieżkami) jest dość spory niecałe 100zł z wysyłką do Polski. Ale skoro działa...Zastanawia mnie opcja "2 sim online". Czy pozwala ona na aktywne czuwanie i korzystanie z dwóch kart jednocześnie? Co jeszcze wyróżnia właśnie ten adapter na tle innych oprócz obsługi 3g?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem 2-3 miesiace temu cos takiego Adapter DUALSIM dual sim SIM 2 karty na raz HIT !! (2280649386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (adapter do ktorego trzeba powycinac karty)... na defy z cm od fuzz-a z 16.03.2012 dziala bez problemu... 2g jak i 3g. Problemow z zawieszaniem sie nie ma. Komunikatu z bledem logowania sie do konta google tez nie mam. Uzywam Karty orange jako glownej i tmobile jak drugiej. Generalnie nie zauwazylem zadnych minusow tego rozwiazania. Trzeba tylko pamietac ze karta sim musi byc w miare nowa i miec maly czip. Karta Idei (z przed ponad 10 lat ;) ) sie nie nadaje bo ma za duzy chip i nie mozna jej tak wyciac zeby sie zmiescila w adapter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W komentarzach innego sprzedawcy identycznego adaptera można przeczytać że są problemy z dzialaniem. Pojawianie się komunikatu o błędzie logowania zależy od wersji romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili mam fuzza z 16 maja i tez problemow nie mam. Zauwazylem tylko ze od czasu do czasu podczas przelaczania kart telefon sie zawiesza. Jak wejde w menu i przelacze sobie karty... i bede chcial szybko wrocic "domkiem" do ekranu glownego to czasem potrafi zaliczyc zwieche. Trzeba po prostu odczekac te 5 sek zanim sie wroci do wczesniejszego menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi