Skocz do zawartości
rzorek

sluchawki bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

rzorek

witam

czytalem ze nie wszystkie sluchawki bluetooth dzialaja zgodnie z telefonem g1. Wiec pytanko - czy te sluchawki beda dzialaly z g1 i na laptopie <lenovo sl500> normlanie?:

http://www.allegro.pl/item789209198_nowe_dell_sluchawki_stereo_bluetooth_z_mikrofonem.html

albo

http://www.allegro.pl/item789804577_bezprzewodowe_calypso_bluetooth_2_1_stereo.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol

Nie tak dawno kupowałem dla siebie słuchawki BT do muzy.

Działać powinny, ale ja bym nawet na te słuchawki nie patrzył ;). Tym drugim się w sumie przyglądałem, ale stwierdziłem, że to tandeta i to jeszcze z jakiejś firmy "no name". To samo te pierwsze - jakaś tandeta :P. Słuchawki od Della? Od Della to sobie możesz kupić laptopa ;).

Jeśli chcesz nauszne, to bierz te: Jabra BT620s. Jeśli chcesz coś "do uszu", np do kanałówki, to polecam to co ja kupiłem osobiście :) - Sony Ericsson HBH-DS970.

Aktualnie nie widzę na Allegro tych SE co ja mam za przyzwoitą cenę. Gdy ja kupowałem były po 150-160zł.

Jeśli chciałbyś kupić Sony Ericsson HBH-DS970 za dobrą cenę, to mogę Ci sprzedać moje. Nie dlatego, że mogłyby być złe czy coś. Przeciwnie - jakościowo są bardzo dobrze zrobione. Po prostu potrzebuję kasy na coś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidol

Pytanie do zezola jak słuchasz muzy prze te sony ericson i np przeskakujesz między utworami czy muza ci wskakuje odrazu płynnie czy czka. Mam słuchawy motorola Ht-820 i na 3 innych fonach działa ok a na hero w momencie gdy skacze do nastepnego utworu przez chwilę nowy utwór czka (tzn -przerywa przez chwilkę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojej strony mogę polecić Nokia Bh-501 Kosz na allegro 90zł z przesyłką (http://www.allegro.pl/item833579112_1637_nowa_sluchawka_bluetooth_nokia_bh_501_hs_71w.html). Wygodne, głośne, głęboki bas, nic nie przerywa. Bateria trzyma ponad 6 godzin bo tyle słuchałem i dalej grały (bym słuchał dalej ale bateria w g1 się skończyła xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam te motki. Zdecydowanie lepsze niz badziew dostarczany z Magicem. Dzialaja przyzwoicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pozostały zaleciałości z Nokii, ale szczerze powiem, że wyszło mi to na dobre.

Tak wiec polecam trzy modele:

1. Bluetooth Nokia BH-905 - do słuchania w domu połączony z lapkiem (za pomoca bluetooth lub kabelkiem = dłuższy czas słuchania).

2. Bluetooth Nokia BH-703 - do auta, świetnie leży na uchu, super się sprawdza na dłuższe wypady,

3. Bluetooth Nokia BH-505 - zarazem w domu przy lapku, na spacerze słuchając muzy i oczywiście w aucie (aczkolwiek może być uciążliwy i nie wygodny).

Pozdr,

p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy powiecie miłego o tych słychawkach... głównym powodem dla którego chyba je kupię jest możliwość podłączenia własnych na miniJACKa...

I mam pytanie czy w przypadku tych słuchawek + Magic będzie wyświetlany utwór na "odbiorniku" bluetooth?

Ewentualnie może poleci ktoś właśnie coś innego na wzór tego zestawu... chodzi mi o miniJACKa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LeWy

A jeśli one są od SE to czy nie będą działać na HTC, przypadkiem, hę? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi