Skocz do zawartości
kazyk

Karta pamięci - która?

Rekomendowane odpowiedzi

kazyk

Chciałem kupić do mojego telefonu (samsung galaxy ace S5830) nową, pojemniejszą kartę. Jednak nie bardzo się na tym znam dlatego proszę o pomoc w wybraniu. Zastanawiałem się nad tymi:

1. Karta pamięci SanDisk SD Micro SDHC 16GB - SanDisk za 52,99 zł | Elektronika empik.com

2. Karta pamięci Samsung Secure Digital SDHC Plus 16GB Class 10 - Samsung SemiConductor za 46,49 zł | Elektronika empik.com

3. Karta pamięci Kingston Secure Digital Micro SDC4/16GBSP - Kingston za 46,49 zł | Elektronika empik.com

Co do tej trzeciej to znalazłem jeszcze

Karta pamięci Kingston Secure Digital Micro SDHC 16GB Class 4 +adapter - Kingston za 46,49 zł | Elektronika empik.com

niby ta sama cena ale z adapterem. Ten adapter jest używany do tego gdy chce kartę włożyć np. do aparatu? Może w takim razie bardziej się opłaca?

Liczę na waszą pomoc, bo nie jestem pewien czy podane przeze mnie karty są do telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuj kartę mikroSD co najmniej class 10, czyli coś takiego jak ta druga, ale mikroSD jak pierwsza i trzecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kazyk
    kazyk

Mam rozumieć, że spośród tylu użytkowników na forum, nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam rozumieć, że spośród tylu użytkowników na forum, nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Kolego, tak jak wyzej juz Ci napisali kupuj karte class 10. Ja osobiscie mam Sandisk Ultra SDHC. Dla przykladu :SanDisk Ultra micro SD SDHC 16 GB class10 30MB/s (3430517475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem z kolegą po 16 GB ADATA i obie nam padły (nie padły od razu - pewnie cała partia była wadliwa, byle najtaniej class 10) ;/ i się zraziłem do ADATA'y

Teraz sam sobie zamówiłem good ram'a i jest git - też przez alledrogo - nie dość, że taniej to na free shipping (darmowa przesyłka) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie Kingstona 16 GB + adapter! Za taką cenę?! ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi