Skocz do zawartości
Ceastel

[Tutorial] Odblokowywanie Bootloadera, instalacja custom Recovery (TWRP) , Root

Rekomendowane odpowiedzi

Root to dostemp do plików systemowych gdy zmieniasz rom nie musisz mieć roota ale programiści przy costum romach wgrywają nam go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do Huawei na FB na oficjalnym profilu z prośbą o kod odblokowujący. Miałem dokładnie taką samą sytuację chyba z 5 razy wysyłałem przez stronę huawei'a i nic. Ale teraz już mam ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

Cześć,

Mój y300 dopiero do mnie jedzie, ale znalazłem coś takiego:

https://www.dc-unlocker.com/free-huawei-bootloader-unlock-tutorial

Czy ktoś z was próbował procedury bez udziału huwaei. Przyznam, że wolałbym odblokować bootloader bez ich udziału (w razie gwarancji mogę przywrócić locka i nie będzie po tym śladu). Ewentualnie osoby posiadające już kod odblokowujący mogłyby sprawdzić czy jest taki sam jak uzyskany tym programem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problemik - mam kod bootloadera - wiec robie wszystko niby jak nalezy - instaluje sterowniki - telefon zamrozony - wyskakuje sterowniki zainstalowane ok i wyskakuje - zrestartuj komputer teraz - po restarcie juz wyskakuje - niepowodzenie w instalacji sterownikow... itd - mam windows 7 - robilem juz różnie - nie restartowalem (check bootloader - waitig for device i nic ... chyba ze trzeba 40 minut czekac...restartowalem z odpietym, tel ale po wlaczeniu to samo... roota robiłem kiedys tam...musze zmienic room bo troche tym odinstalowywaniem aplikacji narozrabialem - sklep play nie widzi polaczenia a bez niego lipa jest.... robilem fuul wipe i tez nic... AAAAA jednak nie restartowalem tylko zrobilem ten myk i poszło http://www.backuptrans.com/install-usb-driver-software-for-android.html

Edytowane przez Donjarko
    rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie : czy jezeli zrootuje swojego huaweia trace na niego gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

jeżeli posiadam TWRP v2.5 to jak zamienić recovery na ClockworkMod Recovery v6.0.4.4 ?

i czy wtedy rom Fusion X dalej będzie działał bez problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi