Skocz do zawartości
Ceastel

[Tutorial] Odblokowywanie Bootloadera, instalacja custom Recovery (TWRP) , Root

Rekomendowane odpowiedzi

joex

@Up

Ja odrazu wgrywałem nowszą wersje TWRP i nie było problemów tyle,że ja zmieniałem nazwę z "openrecovery-twrp-2.6.3.0-u8833.img" na "recovery-new.img"

I właśnie propo po tej całej operacji jak to jest z naszą gwarancją tracimy ją czy nie ?

Oczywiście robiąc te oblokowanie bootloadera wraz z rootem bez wgrywania innego romu czyli zostając na stockowym romie zachowamy gwarancje wrazie czego ?

Z góry dziękuje za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem dotyczący z otrzymaniem kodu odblokowującego bootloader ze stronki Huawei, na Facebooku napisali mi że dla użytkowników europejskich jest to nie możliwe bo wiąże się to z utratą gwarancji... Próbowałem z programem DC-unlocker ale niestety program nie widzi mojego telefonu pomimo wgrania odpowiednich sterowników... Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepski

Cierpliwość, ja czekałem ponad tydzień. Potem przyszedł mail z "krzaczkami", dobrze że pod spodem był po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MiErY
    Czekam już 4 dni, a kod nie przychodzi... Jest jakiś inny sposób?

DC-Unlocker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yoogix

Witam zrobiłem cała procedure krok po kroku i wszystko jest ok. Mam pytanie jeżeli zrobiłem wszystko to jak teraz moge odinstalować niepotrzebne aplikacje play? Proszę o wyrozumiałość dopiero się ucze:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko poszło cacy. Dzięki za instrukcje :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    evogel

U mnie Bootloader załatwiony "od ręki" przy użyciu DC-unlocker :). Root zgodnie z 3p poradnika. Wgrany FluffyROM B199 NFC v.1.0 - wszystko pięknie działa, choć bałem się o całą operację bo to moja pierwsza taka akcja na smartphonie :) Tak czy inaczej dzięki Ceastel za wątek, bo dzięki niemu się odważyłem coś zrobić, offkors piwo poleciało do Ciebie :) BTW. jakby ktoś reflektował na ten rom i ma pytania, chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi