Skocz do zawartości
mcz79

Podkręcanie defy

Rekomendowane odpowiedzi

Froyo. 1200mHz 80vsel. 1545pkt w quadrancie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acid_

Witam,

Takie pytanie do użytkowników Defy - jakie macie domyślne ustawienia zegarów? Wszystkie 3 razem z vSel :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amEx

33vsel/300

48vsel/600

68vsel/1200

I jeszcze jedna rzecz - nie rozumiem ludzi typu np. pecunio, którzy ładują 80vsel na taktowanie 1200mhz. Przecież wy katujecie ten procesor ! To napięcie jest bardzo duże ! Zapewne korzystacie z milestone overclock, który domyślnie ma takie ustawienia. Wgrajcie setvsel i ustawiajcie takty jak chcecie, bo szkoda telefonu ;0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acid_
    33vsel/300

48vsel/600

68vsel/1200

I jeszcze jedna rzecz - nie rozumiem ludzi typu np. pecunio, którzy ładują 80vsel na taktowanie 1200mhz. Przecież wy katujecie ten procesor ! To napięcie jest bardzo duże ! Zapewne korzystacie z milestone overclock, który domyślnie ma takie ustawienia. Wgrajcie setvsel i ustawiajcie takty jak chcecie, bo szkoda telefonu ;0

A te domyślne - które były ustawione fabrycznie? :-) Jako użytkownik Milestone'a jestem ciekaw jak Motorola ustawiła Defy :-) W końcu mamy praktycznie ten sam procek ;-)

<sarkazm on>

P.S. Nie wymagasz od ludzi za dużo? By z głową podkręcali? =D Dla wielu liczą się tylko staty i wykresy. A to że telefon popracuje tak tydzień / dwa i umrze? Ojtam, ojtam... ;) Trzeba by się wczytywać w te wszystkie nudne tabelki i porównania, a po co? ;-) Jak się coś spartoli to zawsze można powiesić parę psów na Motoroli i uderzyć w płacz o nowy telefon do rodziców :P

<sarkazm off>

Edytowane przez acid_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amEx

Hmm, chyba nie doczytałem ;)

Domyślne to:

33vsel/300

48vsel/600

58vsel/800

Mam tylko nadzieje, że kilka osób wyciągnie wnioski z mojej 'przestrogi', bo wydaje mi się, że niektórzy podkręcanie procesora w telefonie traktują zupełnie inaczej, niż OC w komputrzerze. Myślą, że ustawią cokolwiek, a telefon będzie działał normalnie ;] Tutaj też trzeba działać z głową, a nie przesunąć paseczek w prawo i cyk - 300 punktów w Quadrancie więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acid_
    Hmm, chyba nie doczytałem ;)

Mam tylko nadzieje, że kilka osób wyciągnie wnioski z mojej 'przestrogi', bo wydaje mi się, że niektórzy podkręcanie procesora w telefonie traktują zupełnie inaczej, niż OC w komputrzerze. Myślą, że ustawią cokolwiek, a telefon będzie działał normalnie ;] Tutaj też trzeba działać z głową, a nie przesunąć paseczek w prawo i cyk - 300 punktów w Quadrancie więcej ;)

Szczerze? Wątpię ;-) Może gdyby do O/C potrzeba zabwy lutownicą to by się część opamiętała ;-)

Dzięki za taktowania :-) Chyba podciągnę na tyle mojego Milestone'a ;)

Pozdrawiam,

A_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Milestone ma gorszy procek i nie pociągnie raczej tyle. Nie radzę też chodzić z włączonym 1,2 GHz, nie używam odkąd temperatura podskoczyła raz do 46 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wy to robicie mi maks 1300 w quadrancie wychodzi ;/ Dajcie mi link do programu i ustawić jak go . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co ci cyferki w quadrancie?

Sciagasz setvsel z marketu i w 3 okienku wpisujesz 68 i obok 1000

Sent from Barebones-Defy using tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi