Skocz do zawartości
sebsli1

kabel otg i mhl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić kabel otg oraz mhl, ponieważ się na tym nie znam chciałbym zapytać o radę gdzie i co najlepiej kupić, bo słyszałem że w samsungach jest jakoś inaczej z pinami i ich akcesoria nie współgrają z innymi urządzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi został kabelek jeszcze od sgs 2 oryginalny Samsunga i działa jak należy. Pozdrawiam

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zepetr

Zwyklay kabel otg z allegro lub jakiegoś sklepu komputerowego lub GSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chińczyk działa znakomicie, którego kupiłem na allegro za 8 zł ponad.

Co do pinów to nie ma możliwości aby były inaczej bo to jest standardowy port dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Przeglądając neta trafiłem na Media HD Link do HTC One. Są dwa rodzaje 200 i 300. Jest to dosyć drogie jak za możliwość podłącznia do TV. Czym sie rozni 200 od 300. Może jest jakieś inne tanie rozwiązanie żeby mieć one na TV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam problem z otg.

Kabelek samsungowy. Podpinając do HO wyświetla błąd. (wykrzyknik w trójkąciku)

Podłączając pena czy myszkę albo usb dac działa jak należy, tylko skąd ten komunikat? "Nie można ładować urządzenia. Użyj obsługiwanej ładowarki"

Telefon z dystrybucji htc poland.

Pozdrawiam

post-84766-14255738548713_thumb.jpg

Edytowane przez wstach1
    załącznik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy w doborze adaptera mhl do HDMI. Nie wiem który wybrać bo na allegro jest tego trochę. Czy wszystkie będą kompatybilne? Jeśli kupię najtańszy to czy będę miał jakieś problemy czy to nie ma znaczenia? Czy miał ktoś już z tym jakieś doświadczenia? Proszę o pomoc, dobór. Telefon będę chciał podłączyc częściej do laptopa jak do tv.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często brakowało mi możliwości ładowania HTC One podczas oglądania nagrań na TV. Od wczoraj jestem posiadaczem kabla o oznaczeniu 82990 firmy Delock, dodatkowe wejście micro-USB jest w tym wypadku niezastąpione, polecam. Kabel zamawiałem u oficjalnego partnera Delocka na Polskę, sprowadzenie na zamówienie z Niemiec w ciągu 3 dni roboczych.

post-16564-14255739805283_thumb.jpg

Edytowane przez Adik_ITX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wstach1- to nie żaden błąd. na pasku powiadomień pisze na pewno że telefon jest w trybie hosta usb i nie może być ładowany.

I tak ma być.

Ja mam inny problem. Kupiłam czytnik kart pq1 na micro usb,ale niestety po aktualizacji systemu przestał działać.

Uprzedzając pytania ,mam zainstalowaną aplikację do jego obsługi,ale domaga się pluginu.

Kompletnie nie wiem skąd go wziąć.

Może ktoś rozwiązał ten problem,albo podpowie skąd zainstalować plugin do pq1 conect?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xnobex

Mam kabel otg z nokii n8. Nie pasuje... A niby ten sam port. Otg z Nokii jest prostokątny a nie zaokrąglony na dwóch rogach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi