Skocz do zawartości
ZiB

Folia ochronna na ekran... czego nie kupować

Rekomendowane odpowiedzi

ZiB

Cześć,

Jako nowy forumowicz chciałbym na początku się przywitać :).

Jako ze ekran w tym telefonie jest podstawą komunikacji z telefonem zapragnąłem go zabezpieczyć ...

Zakupiłem sobie tą oto folię:

Folia ochronna Vikuiti

Na stronie jest napisane niby, że to folia dedykowana do Samsunga Galaxy, rzeczywiście wycięta fajnie, ladnie się prezentuje na telefonie, ale co z tego ...

Skoro nie działa

Czy ktoś może ma tą folię i może obsługiwać normalnie telefon? Chciałbym się dowiedzieć zanim zgloszę reklamacje.

I w takim razie jaką folię polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zorin

Ja folię kupiłem za 5 zł i działa bez najmniejszego zarzutu tyle ze musialem wyciac sam. To była folia do zwykłego dotykowca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

REKLAMACJA obowiązkowo. Z tego co wiem to ta folia nie nadaje się na wyświetlacze pojemnościowe. Mają błąd na stronie, niech więc poniosą konsekwencję! Na wyświetlacze pojemnościowe nadaje się Vikuiti Glossy - sam taką posiadam i jest dobrze choć bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arturo

ja polecam ta folie: http://www.allegro.pl/item748060767_samsung_i7500_galaxy_firmowa_folia_poliweglan.html

kupiłem ta folie na mojego Galaxy oraz na Omnie i działają bez zarzutów także moge polecić, w zestawie dwie folie i aplikator ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZiB

Napisałem do nich, mają mi przysłać wersje Glossy. Podobno pytali polskiego dystrybutora Samsunga czy ta folia bedzię współpracowała z telefonem i dostali potwierdzenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważ ZiB, że dziś już link do strony nie działa, gdyż wycofali ARMR200 dla Galaxy ze swojej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item786571237_folia_antiscratch_samsung_i7500_galaxy_szmatka.html < coś takiego jest na allegroszu na sprzedanie, warto? Ktoś ma ją, no i jak z jakością ?

Cały czas mam folijki od nowości na telefonie z przodu jak i na tyle samsunga, wiadomo że wiecznie nie będą się trzymać więc czas się zabezpieczyć.

Edytowane przez lovelasik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej
    http://www.allegro.pl/item786571237_folia_antiscratch_samsung_i7500_galaxy_szmatka.html < coś takiego jest na allegroszu na sprzedanie, warto? Ktoś ma ją, no i jak z jakością ?

Miałem tą folie, co prawda do innego telefonu ale jakość nie jest najlepsza. U mnie strasznie się rysowała od rysika, na krawędziach pojawiły się pęcherze powietrza, nie była docięta na odpowiedni wymiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi