Skocz do zawartości
majster79

[DEFY i DEFY+][CM10][ROM OD YAFU][JellyX 2.6.32.60 ][4.12] Bazujący na Quarx i CM10

Rekomendowane odpowiedzi

drakko

Do modów: to mój ostatni offtop.

@Suchy

Sama rozdzielczość wyjaśnia kwestie wydajności:

Sony LWW 320x240= 76800 pikseli do przetworzenia

Defy 800x480= 384000 pikseli do przetworzenia (pięciokrotnie więcej)

Galaxy S3 1280x720= 921 600 (12 razy więcej od LWW)

Wniosek : Sony LWW ma o wiele mniej roboty przy chociażby grafice. Tego co robi galaxy s3 nie jest w stanie choćby ugryźć. Defy też graficznie ma więcej do roboty niż sony. Porównanie tych trzech telefonów jest jak chwalenie się że najnowsza gra na PC działa mega płynnie w rozdzielczości 640x480

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez drakko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Co Ci przeszkadza w porównanie płynności działania? Tego się wymaga od smartfona niezależnie od rozdzielczości ekranu.

Wysłane z mojego PMP5870C za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Wystarczył jeden dzień, żeby ten rom doprowadził mnie do wnerwu. Po pierwsze bootuje się raz na 10 razy i to po czyszczeniu cache w recovery, po drugie gubi aplikacje i dane od innych jak po wipe data jakimś niedokończonym. Nie polecam jak ktoś chce trzymać cokolwiek ważnego lub związanego z pracą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj CM 7.2 oficial stable... do tego Launcher Pro... ładnie go skonfiguruj i nie marudź.... bo defy to rakieta na takim zestawieniu i to bez OC....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Tak zrobiłem. Tak czy siak rakieta to to nie jest, jak się miało co innego w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biune

Niestety, ja do CM10 + już prawdopodobnie nie wrócę. Nie ma się co oszukiwać, przy obecnym rynku smartfonów nasza Defy to dziadek na wózku inwalidzkim, a my mu próbujemy przytwierdzać silniki z turbinami :) Ja się z tym pogodziłem i, tak jak koledzy wyżej, wróciłem do stabilnego 7.2 (KANG bodajże od Fuzza) ze Smart Launcher (bardzo przyjemny i świeży launcher). Żadnych problemów, bugów z dzwonkami, WIFI, 3G, a bateria wytrzymuje więcej niż dzień. Polecam to rozwiązanie do wymiany słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety, ja do CM10 + już prawdopodobnie nie wrócę. Nie ma się co oszukiwać, przy obecnym rynku smartfonów nasza Defy to dziadek na wózku inwalidzkim, a my mu próbujemy przytwierdzać silniki z turbinami :) Ja się z tym pogodziłem i, tak jak koledzy wyżej, wróciłem do stabilnego 7.2 (KANG bodajże od Fuzza) ze Smart Launcher (bardzo przyjemny i świeży launcher). Żadnych problemów, bugów z dzwonkami, WIFI, 3G, a bateria wytrzymuje więcej niż dzień. Polecam to rozwiązanie do wymiany słuchawki ;)

Popieram przedmówce. Oczywiście duże podziękowania za stworzenie w dalszym ciągu ciekawych romów na ten telefon. Ale jednak telefon to telefon i pewne wymagania musi spełniać. Dlatego również przesiadłem się na staruszka romowego póki co Froyo ale też wgram CM 7.2 stable jakiegoś ze względu na przełączanie utworów za pomocą przycisków głośności. :ok:

To co mogło by się przydać do naszego telefonu, ale pewnie to technicznie nie możliwe: to możliwość instalowania i działania aplikacji które aktualnie chodzą pod androidem 4.x na starym 2.2 ;) Podczas instalacji takich aplikacji wyskakuje informacja tylko o niezgodności wersji androida (jakby tylko zmodyfikować Cm7.2 stable pod działanie sklepu Play od google dla instalowania i używania aplikacji to było by super). Mnie by wystarczyło.:DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi