Skocz do zawartości
piotrek135

Nie działa gtalk ani market mimo akutalizacji do 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem pare dni temu swifta i chyba zaczynam powoli żalować

Na poczatku było okey, udało mi sie pare aplikacji ściągnać, aż tu nagle po niecałym dniu przestał mi działać market. Poprostu wyskakuje, że pobieranie się nie powiodło....

Kombinowałem ze wszystkimi sposobami na sieci - od resetowania, przez czyszczenie pamięci aplikacji wszystkich, zmiane konta google, hard reset.

Udało mi się nawet dziś wkońcu zrobić aktualizacjie na 2.1 (na kompie dziewczyny, bo na 4 kompach u mnie w domu się nie dało) oryginalną od LG.

Myślałem, że to pomoże, ale dalej jest to samo. O dziwo, nawet po aktualizacji, w menu marketu w pobieranych wyświetlały mi się 3 pliki, od których się zaczeły problemy. Teraz po zalozeniu nowego konta google tego juz nie ma.

Maret nie pobiera, gdy włączam g talka ekran robi sie na chwile czarny i wraca do menu.

Wszystko było by pięknie, bym wgrywał cokolwiek z karty, ale nie mam żadnego programu do zarządzania plikami.

Powoli zaczynam tracić siły....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób roota i potem przez SDK albo Droid Exploder wrzucisz file manager do system/app i gitara.

Written with Tapatalk on GT540

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masakra, siedze już 3 dzien i marnuje czas na ten głupi telefon.....

Jestem muzykiem, moge kurde fortepian nastroić, grzebanie w sofcie średnio mnie kręci. Może prościej i bez nerwów oddać to do plusa na gwarancje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś z netem nie tak? Może spróbuj się z i inną siecią połączyć, bo rozumiem, że przez wi-fi się łączysz? Nie wiem jak teraz, ale kiedyś np. w McDonald's dało się łączyć z siecią i przeglądać market, ale pobierać się już nie dało, tak ponoć mieli jakoś skonfigurowaną sieć. A co do GTalk to nie mam pomysłów.

Published via Tapatalk using Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi