Skocz do zawartości
mibo6666

[Zostaw lub kasuj] - Czyli co wywalić z romu a co nie... [Aktualizacja!]

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiać się będzie i tyle, u mnie przy próbie wejścia w nie komputer wyświetlał prośbę o wsadzenie nośnika. Było tak na dwóch komputerach. Może nie mam jakiś sterowników w takim razie. Co do DRM to może tak być bo jak sprawdzałem to nie było jedyne co usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u mnie po wywaleniu MPT ... tylko kiesa nie czyta. Pamiec masowa dziala, odczyt karty sd rowniez. debbug mode chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to akurat ciekawy problem, tym bardziej że sprawdzałem na xp i 7. Rozumiem że działa od razu po podłączeniu telefonu do komputera, czy jeszcze musicie coś przestawić?

Mibo - popraw to info o budziku bo info alarm to daily brefing :) Budzik to clockpackage.apk czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rozumiem że działa od razu po podłączeniu telefonu do komputera, czy jeszcze musicie coś przestawić?

Ja po podłączeniu do kompa mam informacje o tym na telefonie i jak sobie wybiorę USB connect czy jakoś tak, to mam opcję turn on. Po wciśnięciu jej, karty są przemontowywane i zaczynają być widoczne na kompie. Mam USB Debugging włączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MTP to jest chyba przygotowywanie dysku w telefonie. Jak kiedyś włączałem telefon to pisało, że chyba MTP musi zresetować coś tam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to akurat ciekawy problem, tym bardziej że sprawdzałem na xp i 7. Rozumiem że działa od razu po podłączeniu telefonu do komputera, czy jeszcze musicie coś przestawić?

Mibo - popraw to info o budziku bo info alarm to daily brefing :) Budzik to clockpackage.apk czy jakoś tak.

No mi normalnie wykrywa jako urzadzenie masowe tylko teraz zawsze komp sie pyta czy przeskanowac karte microSD w pszukiwaniu bledow.

Slowik temat zaktualizowany xD chwilowo jestem na uczelni wiec dosc trudno poprawia sie bledy w takiej ilosci tekstu na telefonie xD

Po wywaleniu duzej ilosci syfu i zastapieniu czesci aplikacji innymi mam q system/app wolne 136mb ..to duzo w orownaniu JPA od ery gdzie kiedys o czystej instalacji bylo 5.6mb free.

Send from my Samsung Galaxy S GT-I9000 + Taptalk + Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałbym jeszcze, żeby nie kasować plików które mają w nazwie "provider" gdyż one są odpowiedzialne zapisane dane w jakieś aplikacji, np. telefonie, kalendarzu :)

apppv.jpg

Tutaj macie paczkę wszystkich domyślnych aplikacji które znajdują się w JPY. Można sobie dograć jak ktoś chce do czegoś wrócić lub jeśli usunął przez przypadek :)

Wszystkie aplikacje JPY

Edytowane przez AlCapone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pico TTS - wygląda na to, ze po zamrożeniu/wywaleniu ekran sam z siebie nie gaśnie.

Update:

A jednak gaśnie. Mój błąd.

Edytowane przez waltharius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pico TTS - wygląda na to, ze po zamrożeniu/wywaleniu ekran sam z siebie nie gaśnie.

U mnie gaśnie tak jak wcześniej :P

Pico TTS to jest Pico Text To Speech czyli czytanie tekstu :)Źródło

Edytowane przez AlCapone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie gaśnie tak jak wcześniej

Kurcze, bardzo dziwne w takim razie. Zamroziłem Pico bo według pierwszego postu odpowiada za text to speech i ekran przestał się wygaszać samodzielnie. Odmroziłem i się wygasza. Muszę więc to jeszcze przetestować.

---------- Post dołączono o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Kurcze, faktycznie gaśnie. Widać coś jeszcze przyblokowało wygaszenie ekranu i zgrało się z odmrożeniem pico tts. Sorry, za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi