Skocz do zawartości
beegos5

Błędy przy root i zmianie romu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na poczatku chcialem zaznaczyc, ze jestem nowy na tym forum i jestem kompletnym laikiem, aczkolwiek witam wszystkich serdecznie i obiecuje ze bede czestym gosciem gdyz mamy w domu 2 Htc Magici - jeden PL Orangowy a drugi Vodafone z ktorego korzystam juz od dluzszego czasu no i wlasnie jego dotyczy problem.

Sapphire pVT 32B SHIP S-ON G

HBOOT-1.33.0013 (SAPP10000)

CPLD-10

RADIO-2.22.28.25

A mianowicie ma angielskie menu.... Dluzszy czas mi to nie przeszkadzalo ale odnajdujac to forum.... stwierdzilem, ze moze warto sprobowac to zmienic... No i na probach sie skonczylo.... Najpierw probowalem tym sposobem (badz co badz wedlug mnie doskonaly przewodnik):

ROOT dla HTC Magic - one click – Wiki.android.com.pl

no i napotkalem problem na stopniu - BACKUP RECOVERY IMAGE

Backup failed: Could not run command :/

No i po tym wszystkim gdzies znow wyczytalem, ze musze to zrobic w ten sposob:

ROOT dla HTC Magic – Wiki.android.com.pl

No i podazajac za instrukcjami znowu napotkalem problem, a mianowicie doszedlem do wiersza polecen a tam w pewnym momencie komunikat:

FAILED <remote: not allowed>

NO I PO TYM WSZYSTKIM RECE MI OPADLY. Nie mam juz sil pomyslu a wertowanie forum nic nie daje. Moze znajdze sie ktos z dobrym sercem i poprowadzi za reke przez ten ciezki i zawily procec laika.

jestem caly czas w sumie przed komputerem....

POZDRAWIAM, LICZAC NA POMOC.

---------- Post dołączono o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Moi drodzy, jest ktos w stanie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

32A i 32B to dwie różne wersje Magica. W Polsce sprzedawany był tylko 32A i to do niego jest wiekszość tematów na tym forum.

Ty masz 32B i pozostaje Ci jedynie XDA bo w Polsce pewnie nie za dużo osób ma właśnie tą wersję.

myTouch 3G, Magic Android Development - xda-developers

I szukasz a może coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki bardzo... Ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nikt w Polce nie wie jak postawic pl jezyk na 32B?? Czy nikt nie chce sie podzielic wiedza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzieki bardzo... Ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nikt w Polce nie wie jak postawic pl jezyk na 32B?? Czy nikt nie chce sie podzielic wiedza?

Ale ta wersja nie była sprzedawana na naszym rynku, więc nie wiadomo czy ma polski język w systemie, czy tylko angielski i jakieś inne(tam gdzie była sprzedawana)

Możesz jeszcze spróbować wrzucić More Locale 2

To taki program co daje więcej języków do wyboru, moze coś pomoże :)

T masz linka:

MoreLocale 2 - Android app on AppBrain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest tam polski jezyk ale nie specjalnie to cos daje jezyk w menu dalej eng, wiadomosci dalej po eng... i cala reszta tez... masakra.

---------- Post dołączono o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Wlasciwie moglbym korzystac z telefonu jak dotychczas gdyz wogole mi to nie przeszkadza, tylko czy jest jakas mozliwosc wgrania polskiego t9 "? Bo to jest najwiekszy klopot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem co kolega wyżej identyczne parametry soft 2.2.1 vodafone próbowałem tego co autor tematu i nic. Pomoże ktoś? Chociażby root wgrać ; /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi