Skocz do zawartości
yatztor

Zmiana sposobu odbierania połączeń Desire HD

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję aplikacji, która zmieniłaby sposób odbioru połączenia w DHD. Niesety podczas wyciągania dzwoniącego telefonu z kieszeni często odrzucam połączenia. Tak więc lepiej było by zmienić sposób odblokowywania na poprzeczny zamiast podłużnego (albo jakikolwiek inny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki! Dobry trop ale największy minus, niestety dyskfalifikujący, to załączenie programu dopiero po 2 dzwonkach a w tym czasie można już niechcąco odebrać, poza tym, aplikacja ma paskudny interfejs.

Trop dobry, bo naprowadził mnie na inną aplikację: Easy Answer Button (darmowa, z marketu). Jej przewaga to ładne przciski wyświetlające się natychmiast po rozdzwonieniu się telefonu, umożliwiające odebranie lub odrzucenie rozmowy. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia czasu jaki potrzeba przytrzymać przycisk aby odebrać/odrzucić co wyklucza przypadkowe czynności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil78

Właśnie tego szukałem :)

Miałem identyczny problem i nareszcie jest rozwiązanie bez potrzeby roota :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam, czy da się zrobić tak (czy jest taki program, albo możliwość w ogóle aby taki program stworzyć) aby odbierać połączenie przyciskiem "menu" a kończyć przyciskiem "back" (mam SE X10 więc by mi takie coś pasowało)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil78

Niestety nie działa to tak idealnie jak bym chciał. Na ułamek sekundy pokazuje się standardowy slide :-(

Zrobiłem roota, wrzuciłem HD Revolution i wywaliłem SENSE z nadzieja że do odbioru połączeń też będzie androidowy suwak.

Zna może ktoś sposób na całkowite wywalenie tego slide'a z sense?

Mile widziane jakieś sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

I found this great Android app 'Proximity Screen Off' on AppBrain: http://www.appbrain.com/app/com.itsme4ucz.screenoff

Wrzuć to z opcją włączenia tylko jak ktoś dzwoni. Dzięki temu czujnik zbliżeniowy jest aktywny w momencie jak ktoś dzwoni, a co za tym idzie ekran jest zgaszony. Po wyciągnięciu z kieszeni ekran się podswietli :)

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil78

Dzięki Lanc.

Ściągnąłem i sprawdzę jak to się spisuje :D Napewno coś naskrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MAKLER

Czy ktoś wie skąd mogę probrać tą aplikacje Easy Answer Button ? Jak chcę wysłać ją z kompa to otrzymuję informację na android market że jest nie zgodna z moim modelem telefonu(Desire), natomiast szukając w android market z telefonu nie potrafię jej znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi