Skocz do zawartości
Astro_Zombie

Htc desire x czy...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przenosiłam niedawno numer do plusa i z oferty telefonów wybrałam htc desire x. Zastanawiam się jednak czy go nie sprzedać i zakupić htc desire hd, o którym słyszałam wiele pozytywnych opinii. Wiem, że jest to stary model, ale nie zależy mi na tym aby "szpanować" przed znajomymi itp. :P Telefon będzie głównie służył do przeglądania internetu i słuchania muzyki. Chętnie usłyszę inne propozycje, byle nie zbyt drogich telefonów. Dodam, że nie lubie zbyt "popularnych" modeli (o htc dhd wszyscy już zapomnieli xd), więc wchodzą w gre też mniej znane marki, byleby telefon spełniał oczekiwania :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Jeżeli się zdecydujesz zamienić na cos innego to moim zdaniem nie ma sensu na Desire HD.

Lepiej już kupić coś wydajniejszego i może z nieco większym wyświetlaczem, np.:

-HTC Sensation - dobre wykonanie, 2 rdzenie, 4.3 cala wyświetlacz

-nie wiem za ile udałoby Ci się sprzedać DX'a ale może dałabyś radę później wyrwać LG L9 z 4,7 calowym wyświetlaczem i nie najgorszym prockiem

-również może Galaxy Nexus - 4,7 cala AMOLED, niestety brak kart pamięci, ale nadal całkiem wydajny, a co ważne ze wsparciem aktualizacji prosto od Google'a

-Samsung Galaxy S Advance - 4 cale AMOLED, 2 rdzenie

-Sony Xperia P

Wybór lepszych od Desire X'a i na pewno od Desire HD jest całkiem spory, ale wszystko zależy od tego za ile możesz sprzedać X'a i jaki będziesz miała budżet na inny telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Może Alcatel idol? Mało osób ma ten model a ma fajny design i dość pojemna bateria wiec do odtwarzania muzyki były Dobry. Do tego spory ekran wiec do przeglada nia neta w sam b raz

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi