Skocz do zawartości
lukasz_xd

[CM10.2][JB+][CUSTOM KERNEL] Android 4.3 Jellybean dla Defy (+) by quarx

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw
    Tak występują, po pierwsze dla mnie skreślający rom nie można z kimkolwiek gadać jak ma się włączony BT(a ja w samochodzie korzystam z słuchawki i zawsze mam naokrągło włączony), jak dla mnie jest on bardzo wolny obecnie powróciłem do 4.1.2 z którego jestem zadowolony.

Witam, czy nadal jest problem z słuchawką BT?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy adobe flashplayer działa? I aplikacja twitch?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po instalacji tego romu wszystko działa ok ale brakuje tylko sklepu play. Nawet po instalacji gaapsów nie ma go nigdzie. Wiecie może jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amdek
    Nawet po instalacji gaapsów nie ma go nigdzie. Wiecie może jak rozwiązać ten problem?

Mam wersję z 25.04 i zainstalowałem te gappsy - Goo.im Downloads - Downloading 11-2_GApps_Core_4.3_signed.zip. Sklep jest i działa.

Ponadto: Wifi działa, dialer działa (w przeciwieństwie do tego z cm11, gdzie nie mogę albo odebrać albo zakończyć rozmowy bo się nie wybudza ekran.) a przynajmniej na razie działa. BT jeszcze nie sprawdzałem - jak sprawdzę to napiszę.

Sprawdziłem BT nie działa. A właściwie działa, ale dźwięk to połączenie mówienia do wiadra przy włączonej wiertarce - porażka.

Te same problemy z realizacją połączeń co w cm11 - nie da się odebrać, nie da się zakończyć :(

Z połączeniami spróbowałem jeszcze tego -

może pomoże bo wygląda tak jakby faktycznie w tym tkwił problem. Edytowane przez amdek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi