Skocz do zawartości
marcinowozniako

MOD [Stable: 01-02-2014][4.3.1] CyanogenMod 10.2 dla Samsung Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

TomdeX

Siema, ostatnio wyjąłem kartę SD z mojego telefonu i niestety ale telefon nie chce pstrykać fotek, po uruchomieniu aparatu wyskakuje: "Przed przystąpieniem do korzystania z aparatu włóż kartę SD." Otóż karty nie posiadam, a muszę nakręcić film (pamięci wewnętrznej mam wystarczająco dużo), ale nie widzę nigdzie możliwości zmiany katalogu zapisu... Poratuje ktoś czy da się coś z tym zrobić? Próbowałem już nawet przywrócić do ustawień fabrycznych, ale nic nie pomogło.

///Jakbyś znali jakieś rozwiązanie to piszcie, zainstalowałem podobny aparacik i wszystko hula.

Edytowane przez TomdeX
    częściowe rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Turel

Ciekaw jestem kiedy będzie cyjan na bazie Lizaka. I czy aktualizacja będzie wymagała full wipa, wchodzenia w konsolkę itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Wątpię czy bd 5.0 na SGSa ponieważ telefon bd mulił strasznie i ramu mu bd brakować. Na sgs+ jest już CM12 i o dziwo bez bugów ale on ma lepsze podzespoły (co prawda niewiele ale jednak).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Turel

@up: Możliwe. Mi to wisi, bo i tak niedługo kupuję nowego smartfona. Byłem tylko ciekaw to zapytałem.

Tolaz, strasznie razi mnie to Twoje "bd" zamiast "będzie", zwłaszcza, że używasz tego słowa aż 3 razy w jednym zdaniu. :/

Naucz się pisać ten wyraz poprawnie, a i słownik synonimów też by Ci się przydał. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie JB 4.2.2 to już wysoki apdejt jak dla SGS number 1 :) Jest wystarczający funkcjonalnie, wizualnie oraz wydajnościowo.

Tolaz, strasznie razi mnie to Twoje "bd" zamiast "będzie",

Popieram :) Bez urazy :D:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko ja mam taki problem ze jak podlacze telefon do komputera to nie widzi wewnetrznej karty pamieci?Jak zrobić zrzut ekranu? Kombinacja klawiszy back+home nie dziala.

Edytowane przez scharik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

nie tylko Ty, ale było to wałkowane milion razy...

Wchodzisz w ustawienia -> pamięć -> ustawienia (przycisk obok HOME) i tam zaznaczasz :)

Edytowane przez snuffek
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@2up

Żeby zrobić zrzut ekranu, musisz przytrzymać klawisz głośności w dół i przycisk od zasilania jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi