Skocz do zawartości
marcinowozniako

MOD [Stable: 01-02-2014][4.3.1] CyanogenMod 10.2 dla Samsung Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Od Twojego pierwszego postu pojawił się już dwie nowe, nieoficjalne wersje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jako, że to i to cm, to chyba można porównać brak tych aplikacji w standardzie. A cm to chyba jeden z "najczystszych" androidów, więc podejrzewam że pewnie i w nexusie nie było stockowo google+ na 4.2.2, a w 4.3 pewnie są ;)

Z Galaxy S przesiadłem się na Galaxy Nexusa, a potem na Nexusa 4. Na Androidzie 4.2 aplikacja Google+ jest w standardzie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa. Za pewne masz starszą wersję modyfikacji, bo niedawno zostało naprawione działanie danych komórkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jest kolejna wersja z dzisiaj. Poprawiony GPS według pawita. Ciekawe kiedy będą nightly :-)

Czy jak zaczną wychodzić 10.2 nightly to 10.1 zostanie wydane jako stable pod postacią 10.1.3? I dalsze prace będą jako 4.3..

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i jest kolejna wersja z dzisiaj. Poprawiony GPS według pawita. Ciekawe kiedy będą nightly :-)

Czy jak zaczną wychodzić 10.2 nightly to 10.1 zostanie wydane jako stable pod postacią 10.1.3? I dalsze prace będą jako 4.3..

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Nawet jeszcze nie ma nieoficjalnych wersji 10.1.3, a już są 10.2.0, więc jakim cudem Ty się jeszcze spodziewasz 10.1.3 :P ? CyanogenMod 10.1.2 według mnie jest już bardzo dobrze dopracowany i mógłby być już ostatecznym wydaniem z Androidem 4.2.2 (i raczej będzie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że przecież obecne nightly które wychodzą muszą być zebrane i wydane jako 10.1.3 jako stable..

Zastanawiam się czy jak wyjdzie nightly wrzucić ją na telefon.. Obecnie wszystkie nowe funkcje i tak nie są dostępne dla tego telefonu (trim, opengl 3) no a według benchmarków na razie ma trochę mało pkt. 4.2.2 jest całkiem udane, nic mi się na stable 10.1.2 nie dzieje.

Myślę, że w przyszłym tygodniu zobaczymy nightly 4.3 :)

Jak wyjdzie coś nowego będe informoał w tym wątku.

P.S Testuje ktoś nowe wersje pawita na bieżąco, jakieś obecnie spostrzeżenia względem 4.2.2 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co mogło zostać poprawione z GPSem, bo ja korzystałem z niego w miarę akywnie na wcześniejszych, nieoficjalnych wydaniach i wszystko działało w porządku.

Natomiast bardzo mnie zainteresował SELinux, którego stan na moim telefonie jest pobłażliwy (?). Znalazłem to na samym dole informacji o telefonie. Wiecie może o co z tym chodzi?

P.S.

Karbon222: zmian wielkich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi