Skocz do zawartości
ggregorii

Ładowanie w galaxy tab3 10.1 i innych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy to normalne w tabletach( tablet nowy prosto ze sklepu) ze po podłączeniu do kabla usb czy tez ładowarki on nie ładuje??? tzn jest znaczek baterii z czerwonym krzyżykiem. Podobno na wyłączonym ekranie dopiero się ląduje. Dodam że po podłączeniu na wyłączonym urządzeniu ładuje normalnie. Po włączeniu rożnie czasem tak chyba że go mocno obciążę to jest krzyżyk. Macie z tym jakaś styczność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj kupiłem ten tablet rozładowałem do zera i normalnie ładował. Żadnego takiego problemu nie zauważyłem.

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sertive

Ten "znaczek" pojawia się gdy źródło zasilania jest zbyt słabe i tablet nie może pobrać tyle energii ile potrzebuje. Dlatego też nie można ich ładować poprzez usb w laptopie czy ładowarką o mocy poniżej 2 A. ( Sprawdzone na Galaxy Tab 3 8.0 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

TAB 3 10.1 nie ładuje się poprzez USB. USB służy tylko do wymiany plików. Przeczytajcie tutorial samsunga albo na ich stronie w FAQ

@Sertive

Na XDA DEV jest mod dodający możliwość ładowania po USB dla TAB 2. Jak znam życie to dotyczy to lapków posiadających dedykowane wejście USB do zasilania lub z USB 3.0. Zapytałem twórcę czy da się go przeportować na TAB 3.

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi