Skocz do zawartości
wertyuiop27

Jakie słuchawki wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z prośbą o poradę. Jako, że te kompletowe słuchawki nie przypadły mi do gustu, to chcę kupić nowe.

Moje wymagania to:

-preferowana cena 70zł. MAXX naprawdę MAXX to 80-90zł

-nie znam się za bardzo na słuchawkach to powiem, że słucham rocka i muzyki elektronicznej i clubowej.

-muszą mieć przyzwoity bas.

-zakochałem się w płaskich kablach, więc też muszą mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Jeżeli uważasz, że za 80-90 zł, dostaniesz coś o wiele lepszego to jesteś w błędzie. Dobre słuchawki kosztują około 150-180 zł.

SŁUCHAWKI HTC RC E240 z PILOTEM DESIRE C X ONE V S (3439919238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jedynie to może okazać się, minimalnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam takie SŁUCHAWKI NAUSZNE PHILIPS SBC HP200 OD LOOMBARD_PL (3412756962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

są już dosyć leciwe, grają naprawdę zadowalająco (lepiej od creative z półki 200 zł, wiem, bo kumpel kupił ostatnio), ale po podłączeniu do HTC ..... powiem szczerze, mam te słuchawki już kilka ładnych lat, słuchałem nimi na różnych telefonach, kompuetrach, telewizorach, ipodach, mp3 i innych odtwarzaczach, ale HTC urywa du*e, że tak napisze. Poczułem się jakby to nie były moje słuchawki :) Pech chciał, że leciał Knife Party, jak lubie głośno słuchać tego typu muzyki na słuchawkach, tak po raz pierwszy nie byłem po prostu w stanie wytrzymać.

Może uda Ci się znaleźć gdzieś nowe egzemplarze lub im podobne (Philips)

Płaski kabel.. hmm no jest płaski, ale dwu-kabelkowy, same kabelki nie są spłaszczane.

Jeśli nie przeszkadza Ci chowanie kabla w kieszeni i gabarety słuchawek to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enzet

Na allegro mozesz zalapac Xkdun CK-700 za 30zl.Grają jak sluchawki za ok 100zl. Najwiekszymi wadami jest brak gwarancji, beznadziejny jack(choc to podobno poprawili) i schodzący lakier. RECENZJA

E: No i nie mają płaskiego kabla, ale takich w ogóle nie ma na rynku poza tymi dedykowanymi do telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnij sobie te nieprzypadające do Twojego gustu słuchawki do sprzętu zewnętrznego, np wzmacniacza z kina domowego jeśli masz, ocenisz czy tak źle grają. Następnie ściągnij sobie PlayerPro i DSP Pack i poddepnij raz jeszcze :) okaże się, że potrafią świetnie grać :) Chyba, że nie przypadły Ci do gustu ze względu na design, tego nie zmienimy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ta cenę wybrałabym słuchawki Apple, dobrze grają jak na douszne napewno lepiej niż te w zestawie z htc.

Wiem co mowię bo je mam :P

Edytowane przez Kowal98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli uważasz, że za 80-90 zł, dostaniesz coś o wiele lepszego to jesteś w błędzie.
    O wieeeele lepsze od tych z kompletu można kupić już za 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KozaCk

Osobiście polecam a-JAYS One+. Dedykowane dla androida(mają swoją apkę do obsługi pilota). Około 130zł; ale naprawdę warto dozbierać trochę i mieć jakość dźwięku i wykonania. Zwykłe One możesz kupić za 100-110zł. Swoje dobrze wygrzałem i użytkuję intensywnie ponad 6 miesięcy. Nic nie straciły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłam słuchawki nauszne marki Philips, podłączone do komputera grają super, natomiast gdy podłączę je do telefonu to dźwięk jest mega słaby, cichy, słychać jakby echo, dźwięk jest rozwarstwiony (przeważnie wokalu praktycznie nie słychać). Z innymi słuchawkami nigdy nie było takiego problemu. Czy myślicie, że jest to problem z telefonem? Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość odtwarzanej muzyki będzie zależała na pewno m.in od odtwarzacza jaki masz w tel. i od ROMu.

Polecam odtwarzacz PlayerPro 2.89 oraz słuchawki Creative EP-660.

U mnie ten zestaw wraz z ROMem ViMiRo 4.0-3 wgniata w fotel - dodatkowe opcje w tym romie w efektach muzycznych to np.SRS,Dolby,Voice,HTC,Beats Audio.Podbicie dźwięku Beats urBeats,Beats Solo,Beats urBeats v2,Beats Solo v2,Mid-Tier + do tego masz w odtwarzaczu korektor.

Można jeszcze pobawić się z wgraniem Viper4Android (wymagany ROOT) ale u mnie bez tego jest elegancko.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi