Skocz do zawartości
mily4

Android 4.3- plotki i news'y

Rekomendowane odpowiedzi

mily4

Siemka.

Mam pytanko taie do was mam na swoim S 3 androida 4.1.2 jest jakis nowszy ? Ale bez rootow i tych spraw i odrazu zeby nie zakladac kolejnego tematu chce sprawdzic aktualizacje oprogramowania i jak biore uaktualnij to mi pisze .:

Uradzenie zostalo zmodyfikowane . Brak dostepnych aktualizacji oprogramowania. Wiec chce cofnac roota , I jak to zrobic ?

Edytowane przez maciek0097
    mała zmiana tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nowszego niż 4.1.2. Jedynie wyciek 4.2.2 który znajdziesz w odpowiednim dziale. Samsung sobie trochę w kulki leci...

Nie musisz robić unroot żeby działało OTA. Triangle Away radzi sobie ze statusem i licznikiem. Co prawda musisz mieć płatną wersję które ma opcje oszukania statusu.

Natomiast jeżeli chcesz zrobić unroot to polecam dokładnie wyczyścić telefon trzy plikowym romem...

Ps. Aktualizację możesz sprawdzić przez kies nawet na zmodyfikowanym urządzeniu lub ręcznie porównać wersje rom z najnowszym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malach

Wznawiam temat, postanowiłem użyć tego wątku, by nie spamować kolejnym.

Dobra wiadomość na horyzoncie!

Android 4.3 dla naszych S3

już/dopiero(niepotrzebne skreślić) w PAŹDZIERNIKU!

źródło: Android 4.3 arriving for Galaxy S III and Galaxy S 4 in October

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedzie juz wyciek 4.4 wtedy. Jest jakas petycja w necie do samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Przeciez s3 to juz historyczny model i nic mu sie nie nalezy...w/g samsunga. To HTC juz jest lepszy tym razem od samsunga...

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie galaxy S2 to już antyk któremu należy się tylko 2.3.4, wiec jakim prawem dostał 4.1.2 na którym chodzi s3..to też dziwne

@up

Telefon będzie dostawał aktualizacje dopóki będzie w stanie ją wydajnościowo uciagnąć, s3 ma cztero rdzeniowy procesor (dziś większość telefonów jeszcze wychodzi z jednym) wiec o czy mówisz, s3 to nadal jest bardzo wydajny telefon, do dziś jeszcze dla wielu osób nieosiągalny! Wiec będzie dostawał aktualizacje do nawet Antka 5.0, dziś ludzie kupują nawet jeszcze s2 bo uciąga jeszcze andka 4.1.2 i filmy hd, wiec do historii to zalicz galaxy S1, S2 jeszcze chwalony, a S3 jeszcze na topie,

Edytowane przez sylwestreczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

po części masz racje ale nie oszukuj się dużo telefonów jest bardzo wydajnych ale przy wydaniu telefonów następców producent olewa i zapomina i mimo ,że s3 uciągnął by nawet 6.0 androida nie zdziw się jak 4.3 będzie ostatnim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale tylko w polsce w stanach, Japonii to juz przeżytek

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malach

@marw733

A widzisz mój post #3 z linkiem? ;)

Tak, wiemy już.

---------- Post dołączono o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Poza tym, ja się cieszę - wreszcie na nowo ożywi się "rynek" custom kerneli oraz dodatkowo CM10.2 zostanie oczyszczony ze wszystkich zacięć - w końcu otrzymamy oficjalne mali drivers dla 4.3. :)

Częściowe zwycięstwo, chociaż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x