Skocz do zawartości
lewy20041

ROM MK908/T428/MK888/K-R42/CS918 Firmwares by lewy20041

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mam rozumieć że do ver. CS918 BEZ "s" ten upgrade jest ok ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zmienić firmware dla K-R42 w Windows 8.1? Próbowałem już kilka sposobów, ale nic z tego nie wychodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    housik

Nie dostrzegam problemu w win.8.1 napisz w ktrym miejscu masz problem.

Wysłane z mojego rk3188 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę zainstalować sterowników do urządzenia i RKAndroid Tool 1.37 go nie widzi. W Windows 8 wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam cs918 w oryginalnym romie mam problemy z youtube po zalogowaniu sie wywala mi błąd 400, do tego strasznie się wiesza.

Czy ta wersja romu lewego jest najnowsza czy są jakieś lepsze proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może mi napisać metodę na roota i jak wgrać to cwm do cs918

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dołączam do pytania damianos54, czy wersja romu z pierwszej strony jest najnowsza i pasuje do CS918?

I jeszcze jedno pytanie. może zabrzmi dziwnie, ale jestem niezbyt biegły w temacie :)

Co tak na prawdę zyskujemy po "zrootowaniu" takiego boxa? Pytam, jako zwykły użytkownik XMBC , Ipli i ewentualnie TVN Playera. Czy uzyskam w ten sposób większe możliwości?

Edytowane przez adalbert68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, No i mam problem. CS918. Podłączony po hd. Wrzuciłem najpierw jeden, potem drugi i kiszka. TV czarny ekran co jakiś czas mrugnie i widać logo startowe ale nic dalej. jak to naprawić??

P.S. I się wyjaśniło. Mruganie powodował kabel hdmi co nie zmienia faktu że romy od Lewego mi nie wchodzą. Znalazłem w necie jakiś inny i ten bez problemu wchodzi. Z tymi przystawkami do tv to ja mam pecha. Przedtem miałem doungla od Cabletecha też nie mogłem sobie poradzić z roomami od Lewego. Pomyślał by ktoś że nie potrafię, ale mam 10-ego smartfona i w każdym bez przerwy zmieniałem romy. Mam też tablet od chińczyków i jest na tym samych wnętrznościach co moje cs918. Ciągle flashuje to cudo a tv boxów nie potrafię.

Romy Lewego wchodzą, ale przy pierwszym odpaleniu się zapętlają na starcie. Pojawia się pierwsze logo po 30 s przygasa, pojawia sie na nowo i znowu znika i tak w koło. Wie ktoś o co chodzi??

Pozderawiam

Edytowane przez roobboo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki za wykopaliska, ale czy ktoś wie jak zainstalować na tym urządzeniu Android TV Launcher od googla? A najlepiej jak zrobić, żeby było w Google Play wykrywalne jako Android TV? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi