Skocz do zawartości
rammiro

Czy smartfony HTC obsługują 3-przyciskowy pilot z zestawu słuchawkowego?

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

Powoli przymierzam się do zakupu zestawu słuchawkowego oraz HTC One. Dzisiaj przeglądając allegro zauważyłem taką oto aukcję:

SŁUCHAWKI UrBeats Monster HTC beats audio (3443935071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Na której można kupić słuchawki z zestawu od HTC Sensation XL. Okazuje się, że mają one pilot z trzema przyciskami na kablu.

Albo coś mi umknęło, albo mam problemy z pamięcią, ale nie przypominam sobie by jakikolwiek smartfon z Androidem obsługiwał trzy przyciski na pilocie (tak jak iPhone).

Zatem czy smartfony HTC są wyjątkiem? A jeśli tak to czy w pełni działają również słuchawki dedykowane iPhonowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytania to raczej do użytkowników HTC Sensation XL. My w ONE mamy słuchawki tylko z jednym guziolem, i do tego jakieś takie nijakie.

Chociaż jednak kłamię - w HTC Desire HD mam słuchawy z trzema guziolami (podobne do tych z aukcji; http://www.marketgsm.pl/491-608-thickbox/oryginalny-zestaw-hf-sluchawki-htc-rce-160-do-htc-desire-hd.jpg ) - i nawet działają z ONE :D

Środkowy guziol do Play i Pause, skrajne do następnych/poprzednich utworów. :P

Edytowane przez miciugo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

każdy htc obsługuje dedykowane 3 przyciskowe słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Desire Z były 3 przyciski w zestawie i świetnie działają z ONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mówi kolega wyżej. W Desire dostajesz słuchawki z pilotem który posiada trzy, a nie jeden przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam oryginalne UrBeats, takie jak na tej aukcji i działają świetnie z HTC One, one są porostu dedykowane wszystkim HTC

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Tylko uważajcie na podróbki bo kupiłem takie i szajs, że się słuchać nie da. Smiem twierdzić, że ta aukcja to te moje gó**o co kupiłem. Przyciski działają. Oryginalne słuchawki od htc one grają super w porównaniu z tym shitem (po pierwszej jeździe na rowerze wszystkie napisy sie pościerały). Ja po wyrzuceniu słuchawek z ww aukcji dokupiłem Sennheiser PX200iii. Co prawda guziki głośności nie działają, ale rozmowy można odbierać i nawiązać ostatnie połączenie. Dedykowane do Apple. Nawiasem słuchawki z pierwszego postu też nie mają podgłosnienia. Apple rozwiązałto jednak lepiej. Dwa razy guzik to kawałek do przdu, 3x kawałek do tyłu i tym sposobem boczne guziki służą do głośności.

Ludzie nie dajcie się nabierać na tanie podróbki.

P.S. Przyciski od sluchawek iphone nie działają z HTC one w pelni powtarzam !!! Działa tylko odbieranie, wybieranie ostatniego numeru, zatrzymywanie grania i jego wznawianie.

A podróby kupiłem tu. Wypisane że oryginał jak byk :

http://allegro.pl/sluchawki-monster-by-dr-dre-ibeats-beats-htc-org-i3385456673.html

Edytowane przez yrelaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

No to tobie powiem z mojego punktu, jak mam oryginały to od razu widać że te z tej aukcji to są jakieś podróbki, po pierwsze na słuchawkach powinno pisać urbeats nie ibeats, tak jak na czarnych, klips monstera niema tych trzech wypustek na palec, saszetka na słuchawki logo beats czerwone, napis beats na czerwono reszta biała, bez TM, logo monstera czerwone napis biały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Dobrze, że popłynąłem tylko na 100 zł, anie na ok.200 bo i takie są. Cóż dałem psie pieniądze za telefon to dołożyłem na słuchawkach.

Słuchać się tego gówna nie da więc niech to będzie ostrzeżenie dla innych. Oryginały to kosmos. Bardzo dobre słuchawki i nie ma co szukać lepszych dousznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Mógłby ktoś napisać jak kupić na Allegro oryginalne Beatsy douszne/dokonałowe? Na pewno zdarzają się okazje cenowe jak zawsze, ale ja z góry uważam to za podróbę :E A 400 zł trochę mi szkoda ;) Da się to jakoś wypatrzyć?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi