Skocz do zawartości
rammiro

Czy smartfony HTC obsługują 3-przyciskowy pilot z zestawu słuchawkowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem z telefonem takie ORYGINA słuchawki HF HTC 8S Desire X/C One S One X (3447385595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jak naciskam następny utwór korzystając z aplikacji Muzyka Google wtedy na liście przeskakuję o kilka utworów.

Nie mam włączonego losowego wybierania ani innego. Czasami także jak naciskam pauzę to wyłącza mi się aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Czy ktoś instalował headset button controller za 9,90zł. Dziwne bo u mnie funkcje działają po zatrzymaniu muzyki. W czasie grania nic nie działa. Czy ktoś może potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Korzystałem z podobnych aplikacji na oryginalnych słuchawkach z zestawu i nie działały. Nawet apka od Jays, też nie działa. Mi zostały słuchawki z Galaxy S2 i z nimi działa przeskok o piosenkę w przód/tył, podobnie oryginalne słuchawki z iphone 5, ale są kiepskie i bolą uszy po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Aplikacja od Denona też nie działa. Chyba najlepszym wyjściem są Sennheisery mm70s gdzie działa vol up and down, ale raczej mechanicznie. Wczoraj jednak była promocja i okazja kupić inne doki, które nabyłem;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Puro IPHF12. Są świetne, ale z htc działa tylko środkowy przycisk ;/ Btw, nie przeszkadzają wam tak bardzo podkręcone basy przez beats audio? Owszem, muzyka brzmi dużo głębiej, ale w niektórych piosenkach słychać aż buczenie przez te basy

Edytowane przez derisive_mirage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Jak słyszysz buczenie to wyrzuć słuchawki i kup lepsze.;) Nie ma prawa buczeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi