Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Froyo 2.2 dla Defy wersja EN

Rekomendowane odpowiedzi

bether

Noooo SUPER instrukcja dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać Froyo :-)

Jednakże ja osobiście poczekam na oficjalne 2.2. Chyba, że mi się zacznie to czekanie dłużyć.

Mam pytanko, czy jak już masz 2.2 czy możesz sprawdzić działanie programów Camera360, Vignette, bo u mni na versji 2.34 z Play te aplikacje zawieszają się po paru sekundach :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomp

jak będę miał Froyo to oczywiście mogę sprawdzić. Póki co nie mam, ponieważ jak wcześniej napisałem zaliczyłem bricka. Pytanie w moim poście dotyczyło własnie sytuacji, której nie chciałbym powtórzyć

EDIT:

wszystko dobrze zrobiłem. Po restore nandroida i flashu google apps aparat wiesza sie po restarcie. Trzeba wejść w bootloadera (Volume up + Power button) i przy pomocy RSD wgrać podany plik.

System działa ale oczywiścei tylko english i (*&(&^*^^%^# :)

Są już inne romy nie zawierające np. moto blure

Edytowane przez tomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonda

jak trzyma bateria?? czy da się później powrócić do starego romu w razie potrzeby oddania do serwisu(pytam ponieważ zmienia się chyba kernela...)?? wszystko działa??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomp

ciężko mi napisać jak trzyma bateria, ponieważ skończyłem instalkę parę chwil temu

co do ceofnięcia całkowitego, to nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonda

To szkoda... Chętnie bym zainstalował 2.2, ale jestem z tych co lubią psuć telefony, więc muszę mieć możliwość przywrócenia orginalnego romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomp

ja już własnie próbuje wrócić do oryginalnego romu. Zupełnie nie podoba mi się Froyo w wersji chińskiej, która wygląda jakby została tylko "zangielszczona". Poczekam 2-3 miesiące i będę się cieszył w pełni działającym oryginalnym romem... o ile uda mi się powrócić do oryginału, ponieważ mam małe problemy z tym

EDIT: już udało się wrócić do oryginalnego systemu

Edytowane przez tomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Tomp, być może nawet wczęsniej będzie nowe 2.2.1 - nie chińskie :) ja obstawiam tak maks. 3 miesiące. Dobrze, ze udało ci się wrócić do 2.1. Ja niestety ciagle czekam na powrót z serwisu mojej Defy i mam zero testów :(. Dobrze, ze ktoś się tym zajął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonda

@tomp mógłbyś napisać jak przywróciłeś oryginalny system?? Wszystkie wersje androida 2.2 na xda podobno nie posiadają możliwości downgrade'u...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Nie wszystkie, jesli masz ROM 2.21 lub 2.34 i wrzucisz Froyo metoda HIGSSYa to potem mozesz wrocic do 2.1. Nie probowalem tego ale zdaje się, że z wersji 2.51 mozesz też wrócic na 2.51.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi