Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Froyo 2.2 dla Defy wersja EN

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy launcher Motoroli jest zawsze w oficjalnym ROMie, nie wiem spotkales jakis bez? To chyba CW. Jest animacja orange przy wlaczaniu telefonu, innych rzeczy z orange sie nie dopatrzylem, ktorych by nie bylo w innych softach. Animacje te oczywiscie mozna wywalic i jest samo logo androida przy odpalaniu. W porownaniu do 2.51.1 jest szybszy. Wogole jest za*******e szybki najszybszy jaki mialem na mojej Defy. Dla sp4ubw daje tez wyniki z Quadranta, otoz bez oveclockingu na standardowym taktowaniu mialem 1216pkt. Root bez problemu jak na 2.51.1 przez OneClickRoot. Po podkreceniu przez Milestone Overclock na 1000MHz mialem 1401pkt w Q i bez odczuwalnej roznicy w dzialaniu w przeciwienstwie do Eclair. Jest szybki i bez tego. Kamera/Aparat wszedzie ladnie dziala jak w 2.51.1. Dodatkowo w kamerze dodano nagrywanie fullscreen, nie ma juz czarnych paskow po bokach. Oczywiscie jest w pelni po polsku. Dodatkowo dziala juz i normalnie instaluje sie z marketu Adobe Flash Player 10. Wszystko dziala jak nalezy. Zadnych lagow zwiech, niedzialajacych aplikacji jak narazie. Polecam wszystkim ;) Chyba opisalem wszystko co sie dalo? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w jaki sposob wywalic te "rzeczy" orangowe czy da się po instalacji na teleon? czy musze to zrobić jakoś wcześniej?

będe wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Po zaaplikowaniu tego romu zainstalowane aplikacje i kontakty zostają?

I oczywiście nie ma powrotu do 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie z Orange jak pisalem jest tylko animacja startowa. Po wrzuceniu romu mozesz ja wywalic przez SystemApp Remover z marketu lub recznie usuwajac plik /system/media/bootanimation.zip

Powrotu do 2.1 nie ma, ale napewno nie bedziesz chcial wracac :D Co do aplikacji Ci nie powiem, bo wrzucalem na wyczyszczony telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

No to jadę z tym koksem :-)

Oczywiście również piwczano poleciało za opis i odwagę :-)

Hmmm. bootanimation można podmienić własną.

Edytowane przez bether

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Swietna sprawa, obejrzalem kilka odcinkow miecza prawdy i teraz moge tez wrzucac :) Odpowiednie piwko polecialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i zapomnialbym dodac znaczek motoroli przy odpalaniu nie jest juz statyczny tylko sie blyszczy :P No i aplikacje zostaje przeciez inaczej bym nie mial Launchera Pro -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Proponuje przeniesc dyskusje do nowego tematu. Ten byl o Froyo EN. Nie ma juz potrzeby kontynuacji go. :)aLabsko, jako, ze byles pionierem, to moze zalozysz odpowiedni nowy watek? Tutaj damy link do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ale to juz jutro, dzisiaj mi sie nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Ja nie znalazłem możliwości nagrywania filmów na całym ekranie, a tylko VGA. Jedynie zdjęcia można robić na szeroki ekran.

Mam też problem z galerią wyłącza się do pulpitu :-(

Na szczęście korzystam z JustPicture.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi