Skocz do zawartości
remmyhi

Zmiana czcionki na te które są na romach w Desire HD

Rekomendowane odpowiedzi

remmyhi

Witam,

Czy istnieje możliwość zmiany fontów na romie bazującym na Desire na fonty, które są na romach z Desire HD?

Pytam, bo szczególnie podobały mi się małe czcionki w romach HD, a romy HD jako takie chyba jeszcze nie nadają się do zwykłego Desire...

pozdrawiam

r

Edytowane przez Htc_hack_Htc
    Poprawiłem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiem co to, ale My żyć w Polska, my lubić polski i go używać. Napisz czcionka a nie angielski odpowiednik,z tego co pamiętam modzi o to walczą.

Nie jestem pewien, ale pewnie jest taka możliwość, wydaje mi się, ze sa dwie możliwości:

1.szukaj na xda

2.ściągnij jakiś przeportowany rom rozpakuj i spróbuj przejrzeć zawartość, może coś znajdziesz i uda się podmienić.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Po pierwsze to będę pisał jak tylko będę chciał. Modem nie jesteś więc daruj sobie te osobiste wycieczki. Fonty to struktura również obowiązująca po polsku - po to dałem link na wiki. Co to ma w ogóle wspólnego z tematem..

Po drugie - na xda szukałem, ale nie znalazłem. Jest owszem temat o zmianie domyślnego zestawu fontów na jakiś inny - a mnie chodzi o zmniejszenie wielkości, a nie o podmianę. Poza tym w grę wchodzi klepanie komend przez adb w telefonie z s-off, a to na razie zbyt wysoka półka dla mnie.

Tak więc ponawiam pytanie - czy ktoś grzebał w ustawieniach systemowych czcionek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

remmyhi, jest tutek Laszlo, jest tam też o zmianie wielkości:

http://forum.android.com.pl/f14/zmiana-czcionki-w-systemie-1488/

http://forum.android.com.pl/f257/instrukcja-zmiana-czcionki-za-pomocae-fontchanger-dla-x8-41496/

I proszę się już nie kłócić i nie offtopować o czystości języka ;). Posty nie wnoszące nic do dyskusji zostały usunięte.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Dzięki - ale żaden sposób nie działa bez S-OFF - niestety. Myślałem że istnieje jakiś magiczny wpis w rejestrze, co zmniejsza DPI czcionek, ale niestety.

Po przesiadce z romu HD na zwykły LeeDroid czcionki aż mnie w oczy kuły ;)

FYI - jest w markecie program Font Changer - ale też potrzebuje S-OFF a na to gotowy nie jestem.

temat do zamknięcia, chyba że "inni" się wypowiedzą

pozdrowienia

r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zyga04

A czy jest możliwość powiększenia -wielkości czcionek aby były WIĘKSZE szczególnie podczas wyświetlaniu na ekranie KONTAKTÓW w telefonie HTC Desire. Może jakaś aplikacja czy coś?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy jest możliwość powiększenia -wielkości czcionek aby były WIĘKSZE szczególnie podczas wyświetlaniu na ekranie KONTAKTÓW w telefonie HTC Desire. Może jakaś aplikacja czy coś?.

Mam dokładnie ten sam problem, nie chce również stracić gwarancji. Zresztą to całe flashowanie nie jest dla mnie. W końcu w samsungu galaxy s się da to zrobić. :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem nowy użytkownikiem HTC Desire i chciałbym wiedzieć czy jest możlwe powiększenie czcionki w kontaktach. Szcególnie zależy mi na większych cyfrach (numery telefonów). Oczywiście zmiana dokonana bez zmiany romu. Jak napisałem jestem nowym użytkownikiem. Z góry dziękuję za pomoc.

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zyga04

Chciałem się jeszcze raz zapytać czy istnieje jakiś sposób aby ZWIĘKSZYĆ czcionkę w " Kontaktach " czy ktoś z administratorów czyta niektóre nowe posty w LUTYM zadałem to pytanie, po dwu miesiącach ktoś je powtórzył i NIC jeżeli HTC Dezire niema takiej opcji, to jaki smartfon ma takie możliwości to sprzedam to COŚ i kupę chętnie takie COŚ, co ma takie zdaje mi się niewygórowane możliwości jak zmiana wielkości czcionki. bo nawet mój wcześniejszy telefon NOKIA 5800 miała - mała, normalna , duża a to taka niby maszyna i zero opcji. więc muszę albo przykleić szkło powiększające do ekranu albo zmienić telefon tylko na jaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Dobra rada - kup nokie bo na pompkę zejdziesz.

Dobra rada numer 2 - jak jednak nokii mni kupisz, to poszukaj alternatywnego profgramu do obsługi kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi