Skocz do zawartości
spietrza

HTC One model 802W

Rekomendowane odpowiedzi

@up

no niedobrze że jest brak LTE w tym modelu. A tak chciałem zacząć z tego korzystać i to w dualu :(
    Dzięki za informację spietrza

Edytowane przez baca01
    Nie cytujemy postów poprzedzjących

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerole
    Ja mam kupiona wersje z Rosji. Wszystkie sieci działają bez problemu. Jedynie lte w plusie nie doświadczysz.

Dwie karty jednocześnie są aktywne i od dwóch miesięcy żadnej zawieszki lub dziwnych zachowań- działam na stocku.

Ktoś już pisał ze kupił w tions ale z tego co zrozumiałem była to wersja chińska bo nie miała Google. Na eBay popatrz bo swojego czasu były ciekawe oferty

Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

Nie masz problemów z sasięgiem w 2 karcie? Np., że w slocie jeden masz jeszcze 3 kreski a drugim już nie ma zasięgu.

Jeżeli nie to może podasz swoje wersje romu i pozostałego softu. Ja mam chińską wersję może to jest mój problem.

Pozdrawiam

Sent from my SGP321 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem wersja rosyjska od chińskiej różni się jedynie tym że w mojej był zainstalowany service Google.

ROM 4.2.2 , jądro 3.4.10.

Na pierwszym slocie mam T-Mobile a na drugim slocie mam Play i opisany przez Ciebie problem nie występuję ( specjalnie przez weekend jeszcze sprawdzałem pod tym wątkiem).

Jaką masz sieć na kartach ( może problem jest z dwoma kartami z tej samej sieci ??).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy korzystasz z płatności zbliżeniowych NFC - google Wallet w karcie T-Mobile ?.

Jeśli tak, to jak funkcja płatności przez NFC jest rozwiązana w tym telefonie, tzn czy można sobie wybrać SIM 1 lub SIM 2 dla NFC, czy na stałe tylko do jednego SIMa NFC jest przypisane - jesli tak to do którego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie korzystałem z tej formy płatności.

W ustawieniach jest opcja do zaznaczenia.

ete3ubeh.jpg

Poszukam czy w innym miejscu nie ma bardziej szczegółowych ustawień do nfc

Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

Notatka od Moderatora: delibear
    wykrzyk.png Obrazki wrzucamy w spoiler
    Edytowane przez delibear
    brak spoiler'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerole
    Z tego co wiem wersja rosyjska od chińskiej różni się jedynie tym że w mojej był zainstalowany service Google.

ROM 4.2.2 , jądro 3.4.10.

Na pierwszym slocie mam T-Mobile a na drugim slocie mam Play i opisany przez Ciebie problem nie występuję ( specjalnie przez weekend jeszcze sprawdzałem pod tym wątkiem).

Jaką masz sieć na kartach ( może problem jest z dwoma kartami z tej samej sieci ??).

Pierwsza kartę mam z Orange a drugą z nimieckiego t- mobile.

Ten fenomen też się pokazuje kiedy karty zamienię. To znaczy wtedy Orange nie może znaleźć sieci. :-(

Ale dzięki za informacje teraz wiem że problem dotyczy mojego telefonu a nie modelu.

Mój telefon jest teraz s-off i mogłem wgrać najnowszą wersję firmware. Jest teraz troszkę lepiej. Spróbuję wgrać jeszcze radio z wersji rosyjskiej, może to pomoże.

post-262676-1425573164107_thumb.png

Myślałem że jest lepiej, różnice w zasięgu są duże.

Screen są robione w tym samym miejscu (w budynku) raz na slocie 1 i raz na 2-gim (masakra)

post-262676-14255731640156_thumb.png

Edytowane przez delibear
    brak spoiler'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, jak dobrze rozumiem masz problem jedynie z kartą Orange nawet jak zmieniasz port karty.

Ta sama przypadłość jest dla obu portów dla jednej karty. Hmm .

A kup jakiś starter z innej sieci ( Plus, Play) i sprawdź czy efekt jest identyczny bo moim zdaniem nie wygląda to na błąd telefonu. Druga karta T-mobile na jednym jak i na drugim działa dobrze tak ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerole

To nie jest chyba problem karty, bo na obu kartach telefon się tak zachowuje.

Będę musiał poczekać na androida 4.3. Może wtedy się coś polepszy.

Na razie wyciągnę drugą kartę i wsadze ją do starego Samsunga. Tam nie mam w ogóle problemu z odbiorem. Po prostu tam gdzie jest troszeczkę słabszy zasięg nie da rady używać telefonu z drugiej karty. Frustrujace :mad:

A chciałem zastąpić dwa telefony jednym.:banghead:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie lepiej oddać na naprawę gwarancyjna? Nie masz żadnej gwarancji ze jak wyjdzie pod koniec roku 4.3 dla tego telefonu to problem się rozwiąże

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalk now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerole
    To nie lepiej oddać na naprawę gwarancyjna? Nie masz żadnej gwarancji ze jak wyjdzie pod koniec roku 4.3 dla tego telefonu to problem się rozwiąże

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalk now Free

Mogę go oddać do serwisu HTC w Polsce. Czy muszę go wysłać do handlarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi