Skocz do zawartości
el_chupacabra

Nieprawidłowa synchronizcja kontaktów z Facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że nie tylko ja mam z tym problem (vide: post diabelb), więc może już ktoś przede mną rozkminił jak sobie z tym poradzić...

Mówiąc krótko, Filpout ma jakieś dziwne problemy z ogarnięciem kontaktów z FCB.

Zgrywa je wprawdzie i łączy z rekordami z Google, ale nie pobiera zdjęć i opisów, a w kontaktach odnośniki do profili znajomych na Facebooku w każdym przypadku zabierają mnie do profilu... mojego własnego :/

Pomyślałem, że to może wina starego klienta FCB, ale po ściągnięciu aktualizacji z marketu, znika konto wraz z kontaktami i nie można go dodać na nowo. Żeby było weselej, nowa wersja apletu FCB działa dużo lepiej i szybciej niż stara, więc w sumie wolałbym ją zostawić, ale trudno.

Żeby było jeszcze weselej, ekranowe widżety dane z Facebook wyświetlają poprawnie, za to ręczne odpalenie synchronizacji kontaktów powoduje dopisanie do każdego z nich kolejnego odnośnika do mojego profilu.

Mam hipotezę roboczą, że przy wycinaniu z firmware Motoblura, wycięto za dużo i oberwała część odpowiedzialna za FCB, ale to tylko moje radosne przypuszczenia.

Ale do rzeczy: Czy też tak macie? Czy komukolwiek udało się ominąć ten problem? Pomożecie?

Może warto dodać, że mam też Milestone i tam żaden podobny problem się nie pojawił.

(Pojawił się za to nieco inny, ale to już OT)

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez el_chupacabra
    Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

masz racje, wersja bez blura ma z tym kłopot.. w wersji z motoblurem tego kłopotu juz nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że nie można po prostu doinstalować blura?

Trzeba wgrać jakiś anglojęzyczny soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

póki co tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BzyxXx

A jak sprawdzić czy ma się motoblura? bo mam to samo. Mam też inny problem. Mam synchro z facebookiem. Połącze sobie dane z kontaktami, ale nie pokazuje mi zdjęć. Wiadomo o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

jak bys mial motoblura to bys to zauwazyl odrazu, po 1 uruchomieniu komorki masz specjalne menu w ktorym konfigurujesz konto dla motoblura :) narazie jest to niedorobione i nic nie poradzimy chyba..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi