Skocz do zawartości
pinione

Xperia Tablet Z 4.2-aktualizacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Fafiq

Sądzę, że wersja bez LTE tego nie na po prostu, bo było by to dosyć nieźle ograniczone..

U mnie też tego nie ma

Wysłane z Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Przepraszam, ale nie potrafię odpowiedzieć, sprawdź czy opis nie jest taki sam jak do LTE bo może to tylko kopiuj-wklej.. :P To było tylko moje przemyslenie dlaczego nie mamy

Wysłane z Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po odklejeniu się Ericssona od Sony szybkość łączy dla emma / seus dramatycznie spadła.

Update który miał trochę ponad 700mb ciągnął się ze dwie h.

Mam podejrzenie (mało realne), że Soft może nie ściągnął się cały lub coś poszło nie tak.

Wiele razy pracowałem z emma / seus i nigdy mi się to nie zdarzyło, ale zawsze może być ten pierwszy raz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

U mnie też targalo długo, jakieś 20 minut.. Pierwszy raz to tyle trwało u mnie

Wysłane z Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawniej, na łączu o połowę wolniejszym wszelkie softy były po kilku minutach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po aktualizacji root pozostanie z ver 4.1.2 ?

Wysyłane z mojego SGP311 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daaave

Podbijam pytanie użytkownika livestyle - czy root pozostanie czy będę musiał robić go od nowa?

Edytowane przez daaave

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak, musiałem sprawdzić na własnej skórze. OTA podczas aktualizacji się nie powiodła z przyczyn mi nie znanych. Ściągnąłem wersję US General 4.1.2 zrobiłem roota jak w wersji czystej ze sklepu, reset później OTA i jest 4.2.2wraz z rootem działającym w 100%. Nie wiem dlaczego tylko nie mam w tej wersji MyXperia do poszukiwania urządzenia, tak samo jak usługi programisty.

P.S. Jakby ktoś posiadał wersję 4.2.1 lub 4.2.2 europa Center w pliku tft byłbym wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tigrer
    Więc tak, musiałem sprawdzić na własnej skórze. OTA podczas aktualizacji się nie powiodła z przyczyn mi nie znanych. Ściągnąłem wersję US General 4.1.2 zrobiłem roota jak w wersji czystej ze sklepu, reset później OTA i jest 4.2.2wraz z rootem działającym w 100%. Nie wiem dlaczego tylko nie mam w tej wersji MyXperia do poszukiwania urządzenia, tak samo jak usługi programisty.

P.S. Jakby ktoś posiadał wersję 4.2.1 lub 4.2.2 europa Center w pliku tft byłbym wdzięczny, pozdrawiam

OTA nie powiodła się prawdopodobnie dlatego, że miałeś jakieś modyfikacje w systemie, skasowane aplikacje lub podmienione wersjami modyfikowanymi np. youtube mod.

Co do opcji programistycznych to żeby je włączyć trzeba kilka razy "kliknąć" na Informacje o tablecie -> Numer kompilacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi