Skocz do zawartości
pinione

Xperia Tablet Z 4.2-aktualizacja.

Rekomendowane odpowiedzi

OTA nie powiodła się prawdopodobnie dlatego, że miałeś jakieś modyfikacje w systemie, skasowane aplikacje lub podmienione wersjami modyfikowanymi np. youtube mod.

Co do opcji programistycznych to żeby je włączyć trzeba kilka razy "kliknąć" na Informacje o tablecie -> Numer kompilacji

A wiesz ze to mozliwe choc modyfikacj nie bylo, byly tylko zamrożone aplikacje Titanium backup. Tylko dziwne bo przywróciłem wszystkie.

A co może być ze w tej stockowej wersji nie ma My xperia również w wersji japońskiej oryginalnej. Czyżby tylko Europa ma Ta Usługę? ???

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jest już 14-09-2013, mam SPG321 i system 4.1.2 i nie ma aktualizacji ani przez PC Companion ani przez OTA, dlaczego?

Obecnie mam numer kompilacji 10.1.1.A.1.253

Edytowane przez kapustowicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osti24

Witam. Pytanie do osób które maja tablet z Plusa bądź z Tmobile. Czy bez problemu macie aktualizacje do 4.2.2.

Oraz czy posiadają one jakiś branding w tych sieciach? Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dołączono 25-09-13 o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano 24-09-13 o 16:28 ----------

Ktoś używa tabletu z tych sieci i może udzielić mi odpowiedzi?

Wytapane z mojego >N4<

Edytowane przez osti24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem tablet z tmobile po włączeniu tabletu wyświetlił się komunikat o aktualizacji systemu. Bez problemu ściągnąłem aktualizację na tablet i zainstalowałem. Mam teraz android 4.2.2. Czy posiadają branding tego nie wiem bo dopiero zaczynam zabawę z androidem i nie wiem jak to sprawdzić

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedazjącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osti24

Brand i parę innych rzeczy można sprawdzić w następujący sposób: Trzeba wejść w kontakty, następnie ustawienia. Na dole na środku ekranu przytrzymać palec kilkanaście sekund. Jak puścimy - pojawi się "wprowadź kod usługi". Wpisujemy *#*#7378423#*#*

Wytapane z mojego >N4<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tical

Witajcie.

Czy posiada ktoś z Was ostatni najnowszy soft do modelu 16GB Wifi (SGP311) ale 4.1.2?

Zaktualizowałem tableta, ale to co zrobili w tej aktualizacji z paskiem, przyciskami, powiadomieniami jest tragiczne. Tymbardziej, że używa go głównie żona.

Chciałbym wrócić do stocka 4.1.2.

Znalazłem na xda parę softów, ale na jednym z końcówką bodajże .370 wpadał w bootloopa, na .344 chodzi w miarę dobrze, choć raz się sam zresetował, jest to wersja ROW, czyli Rest Of World, dokładniej stąd http://forum.xda-developers.com/wiki/Sony_Xperia_Tablet_Z_SGP311

Będę ogromnie wdzięczny za namiary na jakiegoś ftf lub może ktoś sobie robił i się podzieli?

Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem zainteresowany softem dla Polski, najlepiej 4.1.2, czy naprawdę nikt tego sobie nie zgrywał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba16

Czy pojawiła wam się informacja o nowym androidzie poprzez program Sony Pc Companion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaudii

poniżej podaję:

Link do softu do SGP321 - Central Europe - Android 4.2.2 (10.3.1.A.0.244_CE)

https://mega.co.nz/#!hF5xSS4b!eP1rcSFM_Q8ZXq-xHG4FfBWI38xvqLSxHUhtO2J5CDc

Link do softu do SGP321 - Central Europe - Android 4.1.2 (10.1.1.A.1.307_CE)

https://mega.co.nz/#!tUInXQyZ!bYukcnVUCaxHCc7Y_uLycERjJDJzLZTJa0N5eYopBrc

Aby wykonać root-a na Andku 4.2.2 przywrócić soft FW: 10.1.1.A.1.307 wykonać na nim roat-a i dopiero za pomocą OTA zaktualizować do Andka 4.2.2, root pozostaje pomimo aktualizacji firmware.

edit :

ta metoda działa sprawdziłem osobiście na swoim SGP321

Edytowane przez Kaudii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kombinujecie z tym rootem. Zrobiłem roota normalnie na najnowszym sofcie z koncowka 67.

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi