Skocz do zawartości
pinione

Xperia Tablet Z 4.2-aktualizacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Kaudii

To pochwal sie jaka metoda a nie tylko puste slowa

Wysłane z mojego Sony Tablet Z - SGP321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalować pc companion najnowszą wersje, pobrać program kingo root, pobrać paczke sterowników w temacie jak mieć root na najnowszym sofcie do Xperii Z1, potem włączamy debugowanie usb, następnie podłączamy telefon do kompa, odpalamy program kingo, czekamy aż program wykryje telefon( może trochę potrwać) potem klikamy przycisk root i tyle. Sprawdzone na sofcie niebrandowanym sony, wersja tabletu Sony Xperia Tablet Z lte.

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś posiada Soft do SGP 311 ?

Wysłane z mojego Commodore 64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78
    Zainstalować pc companion najnowszą wersje, pobrać program kingo root, pobrać paczke sterowników w temacie jak mieć root na najnowszym sofcie do Xperii Z1, potem włączamy debugowanie usb, następnie podłączamy telefon do kompa, odpalamy program kingo, czekamy aż program wykryje telefon( może trochę potrwać) potem klikamy przycisk root i tyle. Sprawdzone na sofcie niebrandowanym sony, wersja tabletu Sony Xperia Tablet Z lte.

Możesz podać linka do źródła? W obsługiwanych urządzeniach kingo root na stronie nie ma xperia tablet z, pobrałemś dla telefonu xperia z?

Tapatalking from Z1

Edytowane przez titus78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest moja autorska metoda na root. Sciagasz program kingo root wersja 1.1.1 i do tego paczke sterownikow z dzialu Xperia Z1, romy i modyfikacje, root unroot strona 8. Odpalasz w tablecie debugowanie usb, podlaczasz tablet do kompa(musi byc pc companion dla sterownikow) instalujesz paczke z tematu od z1 a następnie wlączasz kingo root czekasz az wykryje i wyskoczy root klikasz czekasz az skonczy i tyle(moze sie udać dopiero za którymś razem). Pozdrawiam .

Edytowane przez adasss8cc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi