Skocz do zawartości
iver7

Jaką kartę pamięci kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem jakąś badziewną kartę Micro SD 16 GB za 30 zł i zaznaczyłem opcję w aparacie żeby zdjęcia zapisywało właśnie na niej. Niestety po zrobieniu zdjęć i odczekaniu jakichś 20-30 min zdjęcie ginie i w Albumie nie da się go odczytać i jest oznaczone taką jakby przekreśloną górą. Zdjecia zapisywane na pamięci telefonu i przeniesione na kartę zachowują się normalnie. Czego to jest wina?

kiedy chce te zdjęcia otworzyć na kompie to wyskakuje "pzreglądarka fotografii systemu windos nie moze otworzyc tego obrazu, ponieważ nie obsluguje tego formatu pliku i nie zainstalowano jje najnowszych aktualizacji."

Niektóre mp3, które przenoszę na kartę (pobrane na pamięć telefonu z neta) również nie działają.

Reklamować tę kartę?

Edytowane przez superziom123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zielass

Reklamuj śmiało. Nic z nią raczej już nie zrobisz.

Wyskrobane z mojego G300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Mam problem albo z kartą albo z telefonem 3 miesiące temu kupiłem kartę 32gb San disk sdhc class 10 w fotojoker także raczej oryginał problem polega na tym że co jakiś czas pojawia się komunikat że karta została nieoczekiwanie wyjęta wcześniej nigdy się tak nie działo. Po wyjęciu karty i włożeniu przez chwilę jest ok i po jakimś czasie problem powraca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam także problem z kartą, ale tego rodzaju, że co jakiś czas uszkadza mi różne pliki. Straciłem tak już 3 utwory muzyczne i 2 backupy nandroid. W mojej starej Xperii neo V problem nie występywał. Zastanawia mnie jedna rzecz - czy to problem telefonu czy karty, bo i tak niedługo kupuje SanDiska Extreme 32GB, i chciałbym wiedzieć, czy nadal będę miał takie cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Z tego co znalazłem to San Disk lubi paść szczególnie ten mój model po zmianie na goodram dzisiaj problem ustał na komputerze sprawdzałem brak błędów itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grizmo

Tak, powinna być ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iver7

Mam dokładnie taką samą od 7 miesięcy. Nie miałem z nią żadnych problemów w postaci znikających plików itp. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, zapoznając się ze specyfikacją XSP zauważyłem iż jest kompatybilna z kartami Micro SD, czy mogę zakupić kartę Micro SDHC bez obaw, że nie będzie funkcjonowała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi