Skocz do zawartości
baca01

HTC One - oryginalne etui HC-C840

Rekomendowane odpowiedzi

baca01

Czy ktos mial? Widzial na wlasne oczy ? Sprawdzal czy aby to etui a wlasciwie prawie ze obudowa nie tworzy dodatkowej "sciany" co w efekcie spowoduje spadek sygnalu GSM i WiFi ?

Tutaj link do YT. Fajnie toto wyglada.

edit---

O fak... Dopiero po napisaniu zorientowalem sie ze ponizej jest ogromniasty watek dot. etui :/ W takim razie prosze admina o wsuniecie mojego do wlasciwego watku ;) Sa tam osoby, ktore interesuja sie tytulowym etui a dobrze byloby wiedziec czy nie pogarsza zasiegu wszak to jakis metal...

Edytowane przez baca01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chudyz

W ogólnym wątku jest takie zamieszanie, że ja też miałem problem żeby wyciągnąć jakieś wnioski na temat tej konkretnej obudowy a dokładnie hard shell hc c840.

Obudowę masz wykonaną z tworzywa. Super z pasowana. Nie pogarsza zasięgu-przynajmniej ja nie zauważyłem.

Fajnie wygląda, łatwo się ją zakłada/zdejmuje.

Podczas mojego użytkowania telefon raz wypadł mi z kieszeni prosto na beton. Telefon cały a na etui wgniotka- tym razem spełnił swoją funkcję :)

Jedyna, rzecz to podczas wizyty na plaży dostał się piasek między telefon a obudową i zrobił mikro ryskę.

Niektórzy skarżyli się, że sama obudowa rysuje telefon, ja nie zauważyłem.

Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej takze polecam te obudowe. Mam ja od nowosci na moim ONE i jak do tej pory zero rys. Tel tak jak koledze wyzej upadl mi pod praca na beton, obudowa sie uszkodzila ale tel jak nowy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SuchyX

Obudowa porażka lekko rysuje tel później wam zrobię zdjęcia i zamieniłem tego plastikowego boxa na wsuwkę z filcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi