Skocz do zawartości
jaqos

[Samsung i7500] Problem z siecią

Rekomendowane odpowiedzi

jaqos

Temat zamknięty

Edytowane przez jaqos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak jest w nowych modelach ale simlocki miały kilka poziomów. Wystarczyło pominięcie któregoś lub niepoprawne rozblokowanie, a niektóre sieci nie śmigały. Najlepsza opcja, jeżeli masz papiery to oddać do serwisu na gwarancji, jeżeli nie masz to oddać do serwisu xD Nie widzę sensowniejszego rozwiązania.

Tapnięte z G1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!!!

Kupiłem Samsunga i7500. Koleś powiedział mi że jest bez sim-locka. Karty PLAY I ORANGE działają natomiast nie działa PLUS I ERA. Wgrałem nowe oprogramowanie do niego. I niby łapie zasięg ale jak chcę wykonać połączenie to nie mogę i tak samo jest z SMS-ami. Gdy dzwonimy jest tak jakby telefon był wyłączony. Karta sim na pewno dobra. Próbowałem już przełączać nawet na 2G i nic.

Jaka może być przyczyna tego ?? Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

a jaki soft wgrałeś??Wiem ze brandowany(oryginalny) soft przywraca simlocka...może wina leży po stronie softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiem ze brandowany(oryginalny) soft przywraca simlocka...

No to spora rewelacja... Soft nie ma żadnego wpływu na posiadanie/nieposiadanie simlocka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to spora rewelacja... Soft nie ma żadnego wpływu na posiadanie/nieposiadanie simlocka

więc w androidzie jest jednak inaczej nie ma to wpływu.(miałem kiedyś SE W660i i po aktualizacji oprogramowania wracał tam simlock )

ja bym na twoim miejscu jeszcze raz wgrał soft od początku (myslalem jeszcze ze to coś z APNami nie tak..ale to chyba nie ma znaczenia) ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi