Skocz do zawartości
nitrooo

Hot Wheels Pinball

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zapraszam do gry w Hot Wheels Pinball. Włożyłem w tą grę sporo pracy i jestem ciekaw Waszej opinii, a przy okazji się troszkę zareklamuję.

Zainteresowanych zapraszam do sklepu google. Dostępna jest pełna wersja oraz wersja demo.

Na zachętę screenshot

post-252413-14255727928848_thumb.jpg

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No powiem że całkiem niezłe. Czasami się zwiesza po wyjściu i ponownej próbie uruchomienia gry, ale to drobny problem ;)

Jak na mój gust to troszkę zbyt szczegółowe modele bo przy najniższych detalach na moim SGS 2 animacja kamery nie jest dość płynna, wolałbym bardziej kanciaste modele i płynniejszy ruch kamery. Poza tym dobra robota.

Jakiego silnika używasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że gra się podoba. Pisałam ją i testowałem na SGS1 gdzie ilość klatek nie spada poniżej 27, a przez większość gry utrzymuje się na docelowym poziomie 30. Uznałem, że jest dobrze zoptymalizowana i na nowszych urządzeniach będzie chodzić jeszcze płynniej. Niestety zabrakło mocy obliczeniowej na kilka dodatkowych efektów. Ostro ją również przetestowałem pod kątem zatrzymywania, wznawiania i ponownego uruchamiania. Jestem zaskoczony, że się zwiesiła. Mam nadzieję, że nie był to jakiś poważny zwis. Jeśli chodzi o silnik, to sam go stworzyłem od podstaw. Do modelowania używam blendera. Dzięki za komentarz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi