Skocz do zawartości
_unknown

"Kiano Assistance" w praktyce (marketing a rzeczywistość)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich 

Kiedyś już czytałem ten post i modliłem się żeby z moim sprzętem tak nie było ale jednak..

Najkrócej jak się da. 

20.01.15 rozpoczął się proces reklamacyjny 

9.03.15 prawie trzy miesiące później dostaję takiego maila po upominaniu się wcześniej przez dwa tygodnie : Witam,

Drogi Kliencie procedura reklamacji została wydłużona ponieważ oczekiwaliśmy na podzespoły do Pańskiego modelu urządzenia, nie było to zależne od naszego Serwisu.
Zgodnie z zapisem karty gwarancyjnej punkt.16 Serwis ma prawo przedłużyć okres naprawy czy też wymiany, jeżeli wymagane naprawy nie mogą być wykonane z powodu restrykcji importowych/ eksportowych na urządzenia i części zamienne lub inne przepisów prawnych, nieprzewidzianych okoliczności uniemożliwiających wykonanie naprawy, czy też negatywne skutki zaistnienia siły wyższej.

23.03.15 proces reklamacyjny zakończony,  sprzęt do mnie wraca a tam co ? wypadł obiektyw od aparatu i tablet jakiś taki porysowany. Dzwonię na infolinię i piszę, ustalam z Panią Mileną, że odsyłam sprzęt i teraz naprawią tak żeby było dobrze i przejdzie kontrolę jakości ( to co nie było jej wcześniej ) Pani Milena na każde pytania odpowiada tak jak ma to wpisane w systemie. OK wysłałem sprzęt 

26.03.15 przyjechał kurier. Przypominam tylko że to miało być priorytetem załatwione.

09.04.15 dzwonie gdzie jest sprzęt, Pani Milena jak zawsze odpowiada że w dziale serwisowym, za każdym razem na każde pytanie słyszę odpowiedz ze w dziale serwisowym. Mówię że chciałbym porozmawiać z kimś bardziej kompetentnym ale niestety kierownik nie rozmawia z klientami. Bo może by się dowiedział jeszcze jaki jest poziom obsługi klienta...W między czasie się okazało że nie ma przy tablecie dowodu zakupu. Ale jak to robiłem zdjęcie jak wkładałem dowód zakupu do paczki... dwie godziny później okazało się że jest. Naprawią i w poniedziałek lub wtorek będzie na pewno i będzie dobrze i super.

14.04.15 WTOREK dzwonię znowu Pani Milena, Podaje numer reklamacji Odpowiedz : tablet jest w dziale serwisowym, Pytanie moje : ale jak to miał być już wysłany i być u mnie ; odpowiedz : tablet jest w dziale serwisowym, i mniej więcej tak wygląda rozmowa... Ludzie niech ktoś tam pojedzie i im nogi z dup** pourywa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tyle się mówi aby reklamować w sklepie z tytułu niezgodności z umową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dj.doc

Witam serdecznie wszystkich 

Kiedyś już czytałem ten post i modliłem się żeby z moim sprzętem tak nie było ale jednak..

Najkrócej jak się da. 

20.01.15 rozpoczął się proces reklamacyjny 

9.03.15 prawie trzy miesiące później dostaję takiego maila po upominaniu się wcześniej przez dwa tygodnie : Witam,

Drogi Kliencie procedura reklamacji została wydłużona ponieważ oczekiwaliśmy na podzespoły do Pańskiego modelu urządzenia, nie było to zależne od naszego Serwisu.
Zgodnie z zapisem karty gwarancyjnej punkt.16 Serwis ma prawo przedłużyć okres naprawy czy też wymiany, jeżeli wymagane naprawy nie mogą być wykonane z powodu restrykcji importowych/ eksportowych na urządzenia i części zamienne lub inne przepisów prawnych, nieprzewidzianych okoliczności uniemożliwiających wykonanie naprawy, czy też negatywne skutki zaistnienia siły wyższej.
23.03.15 proces reklamacyjny zakończony,  sprzęt do mnie wraca a tam co ? wypadł obiektyw od aparatu i tablet jakiś taki porysowany. Dzwonię na infolinię i piszę, ustalam z Panią Mileną, że odsyłam sprzęt i teraz naprawią tak żeby było dobrze i przejdzie kontrolę jakości ( to co nie było jej wcześniej ) Pani Milena na każde pytania odpowiada tak jak ma to wpisane w systemie. OK wysłałem sprzęt 
26.03.15 przyjechał kurier. Przypominam tylko że to miało być priorytetem załatwione.
09.04.15 dzwonie gdzie jest sprzęt, Pani Milena jak zawsze odpowiada że w dziale serwisowym, za każdym razem na każde pytanie słyszę odpowiedz ze w dziale serwisowym. Mówię że chciałbym porozmawiać z kimś bardziej kompetentnym ale niestety kierownik nie rozmawia z klientami. Bo może by się dowiedział jeszcze jaki jest poziom obsługi klienta...W między czasie się okazało że nie ma przy tablecie dowodu zakupu. Ale jak to robiłem zdjęcie jak wkładałem dowód zakupu do paczki... dwie godziny później okazało się że jest. Naprawią i w poniedziałek lub wtorek będzie na pewno i będzie dobrze i super.
14.04.15 WTOREK dzwonię znowu Pani Milena, Podaje numer reklamacji Odpowiedz : tablet jest w dziale serwisowym, Pytanie moje : ale jak to miał być już wysłany i być u mnie ; odpowiedz : tablet jest w dziale serwisowym, i mniej więcej tak wygląda rozmowa... Ludzie niech ktoś tam pojedzie i im nogi z dup** pourywa...

Witaj w klubie miłośników super serwisu RG Media :evil: oraz Pań tzw. dedykowanych konsultantek.
Liczyłeś na cud?
Zapisy gwarancji mówią jasno do 30 dni może być przedłużona naprawa i nie interesuje cię z jakiego powodu. Pisałem już wcześniej, skoro serwis wie, że nie ma i nie będzie miał części przed upływem tych 30 dni to jego obowiązkiem jest poinformować klienta o tym fakcie i przeprosić za zaistaniałą sytuację. tak zrobiłoby 90% serwisów / firm ale nie super serwis RG Media :evil:
Wytrzymałeś naprawdę długo, podziwiam cię. Jednak czy coś zyskałeś? Nic. Czy usłyszałeś choć słowo: Przepraszamy, obstawiam, że nie.
Takie i inne teksty wypowiadane przez Panie dedykowane konsultantki ja tez słyszałem i wielu innych.
Nie napisałeś jaki to tablet, kiedy kupiony wiec trudno coś doradzić.
Jedno jest jednak w 100% pewne. Następnym razem skorzystaj z reklamacji w sklepie z tytułu Niezgodnosci Towaru z umową / Rekojmi (wszystko zależy od daty zakupu).

[Dodano: 15 kwiecień 2015 - 22:01]

Witam,

czy mogę prosić aby podał Pan nr zgłoszonej reklamacji ZGK/WEB lub nr seryjny urządzenia.

Po otrzymaniu tych danych będę mogła zweryfikować Pana zgłoszenie.

i co z tego, że klient poda Pani te dane?

Ilu klientów już w ten sposób, Panie "czarowały", że niby pomogę a potem i tak nic z tego nie wychodziło?

Co Pani takiego zrobi? Poprosi Pani super techników, żeby się zabrali za pracę? Czy przed wysyłką sprawdzi Pani wygląd zewnętrzny i stan techniczny tabletu, by klient nie dostał po raz drugi nie działające lub uszkodzone przez super techników urządzenie?

Czy może, wreście choć raz staniecie na wysokości zadania i przepraszając klienta wyślecie mu nowy, podkreślam NOWY tablet?

Ja znam odpowiedzi. Jednak poczekam na Pani działanie, a kolegę poproszę aby informował na bierząco o przebiegu całej sprawy.

Edytowane przez dj.doc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy mogę prosić aby podał Pan nr zgłoszonej reklamacji ZGK/WEB lub nr seryjny urządzenia.

Po otrzymaniu tych danych będę mogła zweryfikować Pana zgłoszenie.

WEB/1992/03/15 i ZGK-62191 Proszę aż nie mogę sie doczekać tłumaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WEB/1992/03/15 i ZGK-62191 Proszę aż nie mogę sie doczekać tłumaczenia

Witam,

reklamacja Pana urządzenia została przedłużona ze względu na oczekiwanie na podzespoły, co wynika z restrykcji importowo eksportowych, zgodnie z pkt. 16 karty gwar. Serwis ma prawo przedłużyć reklamację sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

reklamacja Pana urządzenia została przedłużona ze względu na oczekiwanie na podzespoły, co wynika z restrykcji importowo eksportowych, zgodnie z pkt. 16 karty gwar. Serwis ma prawo przedłużyć reklamację sprzętu.

Zobaczymy co na to powie UOKIK i mój prawnik. Poziom obsługi klienta u Was jest na poziomie gówna jak mam kiedykolwiek polecić wasz sprzęt jak ja mam ochotę wsadzić go Wam tam gdzie światło nie dochodzi. Babcie klozetowe maja lepsze podejście do klienta niż wy. Nawet nie potrafi Pani odnieść sie do tego co pisałem w sposób inteligenty. Chętnie porozmawiał bym z Pani szefem albo właścicielem tego pierdolnika bo On to musi mieć nie równo pod sufitem ze takich ludzi zatrudnia.

[Dodano: 17 kwiecień 2015 - 12:08]

Zobaczymy co na to powie UOKIK i mój prawnik. Poziom obsługi klienta u Was jest na poziomie gówna jak mam kiedykolwiek polecić wasz sprzęt jak ja mam ochotę wsadzić go Wam tam gdzie światło nie dochodzi. Babcie klozetowe maja lepsze podejście do klienta niż wy. Nawet nie potrafi Pani odnieść sie do tego co pisałem w sposób inteligenty. Chętnie porozmawiał bym z Pani szefem albo właścicielem tego ######nika bo On to musi mieć nie równo pod sufitem ze takich ludzi zatrudnia.

i teraz dostałem własnie przesyłkę z tabletem... a tu takie kwiatki : Raport ze zgłoszenia : Reklamacja bezpodstawna, urządzenie zawiesza się z powodu zainstalowania zewnętrznych aplikacji, Po wgraniu nowego softu urządzenie działa poprawnie ... tylko po wgraniu softu nie pojawił się obiektyw na tablecie ...Co teraz Pani Ewelino... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dj.doc

Witam,

Witam.

Proszę sobie przeczytać pkt. 14 Karty Gwarancyjnej, Państwa karty gwarancyjnej, która jest waszą dobrowolną deklaracją.

Przypomnę:

14. Ewentualne wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione i zgłoszone w okresie gwarancji bedą usunięte bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, lecz w uzasadnionych przypadkach termin ten może ulec przedłużeniu, jednak nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych, od daty odebrania sprzętu od klienta do daty otrzymania naprawionego sprzętu przez klienta.

Pkt.16 nie informuje o jaki czas może zostać przedłużona naprawa, w związku z powyższym klient ma prawo domagać się zwrotu naprawionego sprzętu w oparciu o pkt 14, w którym pisze wyraźnie "w uzasadnionych przypadkach" . Oczekiwanie na podzespoły, restrykcje importowo eksportowe, o których mówi pkt.16, to właśnie nic innego jak uzasadnione przypadki, czyli termin może być przedłużony jednak nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych.

Edytowane przez dj.doc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi