Skocz do zawartości
_unknown

"Kiano Assistance" w praktyce (marketing a rzeczywistość)

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji Kiano Core 10.1 Dual 3G do Andka 4.2 serwis będzie miał sporo zajęć.

Mój właśnie padł i reaguje na dotyk "inaczej"

Sprawdzimy serwis po raz drugi i mam nadzieję że spisze się sprawnie jak za pierwszym razem.

Edytowane przez JackDeJack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie Klient vs Kiano Assistance 1:0 - znaczy brak odpowiedzi na zgłoszenie, co mnie raczej nie dziwi po tym jak została zwalona (żałobne kolory) strona www naszego producenta. Pewnie ktoś zapomniał odpalić Kiano Assistance i wszystkie zgłoszenia idą w kosmos.

BTW - szczęśliwi są pracownicy Barel którzy muszą się męczyć w pracy jedynie od 9-16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rowniez nie otrzymalem zadnej odpowiedzi na wyslane wczoraj zgloszenie. Nie wiem w ogole czy dotarlo i co dalej sie dzieje. Dzwonic do serwisu probowalem wielokrotnie, jednak "trafic na otwarta linie mi sie nie udalo". Tablet martwy, a okres 5 dni KIANO ASSISTANCE jest liczony dopiero od dnia nastepnego po dostarczeniu sprzetu przez kuriera. Ja jednak nie mam zadnego kontaktu ze strony serwisu, ani instrukcji w jaki sposob dostarczyc sprzet. Okresu od kiedy zlozylem zgoszenie, do czasu dotarcia sprzetu do serwisu nikt poza mna nie wlicza do czasu naprawy, a ja jestem bez dzialajacego urzadzenia. Mam nadzieje ze to tylko wyjatkowo dzis mam taki pechowy dzien...

Wysyłane z mojego ZTE-BLADE za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie JackDeJack - prosze o informacje - kiedy wysłał Pan zgłoszenie? Kiano Assistance pracuje od 8 do 16. Bardzo prosze o informacje - maila z dokładnym zgłoszeniem i podaniem godziny , dziękuję.

---------- Post dołączono o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Panie Fanatic - podobna prośba - bardzo prosze o przesłanie na mój mail [email protected] maila , którego wysłał Pan do Kiano Assistance, sprawdze to, bo jest to dziwne , ze nie dostał Pan od wczoraj odpowiedzi. Jezeli chciał Pan wyslac tablet do serwisu - ze względu na niedziałający dotyk po aktualizacji - prosze tego nie robic - wystarczy wgranie poprzedniego softu, który Panu wyślemy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]Panie Fanatic - podobna prośba - bardzo prosze o przesłanie na mój mail [email protected] maila , którego wysłał Pan do Kiano Assistance, sprawdze to, bo jest to dziwne , ze nie dostał Pan od wczoraj odpowiedzi. Jezeli chciał Pan wyslac tablet do serwisu - ze względu na niedziałający dotyk po aktualizacji - prosze tego nie robic - wystarczy wgranie poprzedniego softu, który Panu wyślemy.

Pozdrawiam.

W moim przypadu jest inny problem. Eksplodowal zasilacz podczas ladowania i po tym rowniez tablet przestal dzialac. W dniu wczorajszym napisalem zgloszenie przez strone w KIANO ASSISTANCE, a dzis po nieudanych probach kontaktu telefonicznego wyslalem mail na adres serwisu. Teraz kopie tego maila, zgodnie z prosba przeslalem rowniez do Pani.

Pazdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoszeni wysłane wczoraj wylądowało w mojej skrzynce spamowej :( (coś mnie tknęło by jednak ją sprawdzić choć nie jestem fanem poczty via WWW)

Zgłoszenie wysłane przez mnie wczoraj wieczorem przyjęte przez serwis:

Zgłoszenie reklamacyjne : ZGK-22516

Zgłoszone dnia 3-02-2014 14:58

Na razie czekam, nie takie nieszczęścia się zdarzają.

Mój mail jest dostępny tu na forum jak i w serwisie Kiano.

JackDeJack małpa gmail kropka com

---------- Post dołączono o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

fanatik sprawdź skrzynkę spamowa poczty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku serwis juz sie skontaktowal ze mam i kurier zamowiony po odbior sprzetu w dniu jutrzejszym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    riot!

Otrzymałem dziś tablet od kuriera, dostałem informację, że została wymieniona taśma lcd oraz antena 3g. W Moim przypadku wszystko przebiegło pomyślnie, modem 3g działa, aż miło korzystać z urządzenia bez wad. Jedyne co mnie dziwi, to w karcie gwarancyjnej zostało wpisane, że zaktualizowano system w tablecie - a mimo to - nadal jest to android 4.1.1.

Dziękuje również pani Małgosi, nie prosząc o to do paczki został dołączony dowód zakupu którego nie miałem (tablet był prezentem).

Tablet był w serwisie dnia: 23.01.2014, odesłany został 31.01.2014, mail o wysyłce trafił do spamu.

W moim przypadku jestem w 100% zadowolony i uważam, że zostałem obsłużony profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj.doc
    Jedyne co mnie dziwi, to w karcie gwarancyjnej zostało wpisane, że zaktualizowano system w tablecie - a mimo to - nadal jest to android 4.1.1.

Witam

Możesz napisać jaka masz datę wydania softu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi