Skocz do zawartości
locarnop

Czy opłaca się kupić Samsung Galaxy S2?

Rekomendowane odpowiedzi

remi82

@grandgw

Wyświetlacz w S2 to jeden z jego największych atutów super AMOLED plus daje genialne doznania a niższa rozdzielczości niż HD jest mało dostrzegalna przy takich przekątnych. Natomiast wyświetlacz w S3 nie jest na pewno atutem ponieważ pentil robi swoje

Wgrane za pomocą ATARI SP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wyświetlacza to bym się kłócił. Nie radzi sobie w pełnym słońcu (gorzej od xperii arc), ma problemy z przejściami tonalnymi niektórych grafik, co daje efekt wyświetlacza z 64k kolorów :E głęboka czerń może wkurzać, bo daje efekt podkręconego sztucznie kontrastu, rozdzielczość dość przeciętna i nie ma tej ostrości co w xperii arc, a co dopiero xperii s bądź nowszych, ale ogólnie nie najgorszy, bo ma cukierkowate kolory, co może się podobać. Co do wydajności to jest ok, szczególnie na custom romach i custom kernelach. Na początku gdy go kupowałem, kierowałem się opiniami, recenzjami itp. ale przejechałem się na tym. Słaba jakość rozmów i muzyki, na szczęście co do muzyki to uratował mnie V4A i teraz jest super na słuchawkach. Obudowa dość solidna jak na plastik, szczególnie korpus, ale dla dbających zalecam bumper i folię na wyświetlacz. Bateria ok, zasięg ok, wifi i bluetooth ok, gps słaby (brak glonass daje w kość), ale tu z pomocą przychodzą programy typu gps status, choć drzewa mocno przeszkadzają tak czy siak (np. na xperii arc z glonass tego problemu nie ma). Aparat bardzo dobry, dioda bardzo mocna i tu jak najbardziej duży pozytyw dla tego telefonu, bo dużo cykam zdjęć i używam latarki. Ogólnie w cenie do 600zł polecam, jeśli nie przeszkadza ci słaba jakość rozmów (jest ok, ale w porównaniu do krystalicznie czystej jakości jak w smartfonach z redukcją szumów to jest ogromna przepaść).

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

XXX

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Kilka dni temu sprzedalem swojego s2 za 650 w bdb stanie z akcesoriami, jelly casem, flip casem, nowa folia, karta 8gb. Jak poszukasz to znajdziesz( mnie ziomek na allegro znalazl i zadzwonil i kupil ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca się, to wciąż "kombajn" :) Obsługuje wszystkie gry i daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

W tym momencie już drogi kombajn porównując z innymi

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Jeszcze mam pytanie w sprawie ANdroida 4.1.2 na SGS2 ? Czy stockowy jelly bean działa dobrze ? Nie zacina się ani nic ? Bo android 4.1.2 w SGS Advnace to proażka

Edytowane przez jeronimo
    przywrócono post oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

witam!

mam dokładnie te same pytanie co locarnop -zastanawiam sie nad kupnem telefonu -wcześniej miałem advance -była tragedia na JB. Jak z tym systemem radzi sobie s2? dodam, że nie chcę żadnych rotów i customromów -czysty oryginalny soft. Jak z dialerem kontaktów? nie muli? nie włącza sie długo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie muli. W końcu to S2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym warto zwrócić uwagę ze S2 ma ponad przeciętne wsparcie developerów niezależnych. Masz wszystko CM, MIUI, AOSP i wiele innych.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi