Skocz do zawartości
locarnop

Czy opłaca się kupić Samsung Galaxy S2?

Rekomendowane odpowiedzi

A no to się wybierz, bo tam pewnie leżą jeszcze jakieś sztuki od operatorów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupno jak najbardziej się opłaca. Sam ostatnio przerzuciłem się z Jotki i jestem zadowolony. Śmigają wszystkie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tasi

@up czytaj dokładniej : "Bezpieczna wysyłka z zagranicznego magazynu po wpłacie pieniędzy na konto." - najprawdopodobniej od kitajców

gwarancja : "Towar objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną przez serwis na terenie Polski." - nie podano jaki serwis ale raczej napewno nie Samsung Poland czyli zwykła serwisówka...

co do aukcji - jak w większości brak zdjęć podglądowych, a to już nasuwa pewne wątpliwości...

co do sprzedającego - "Użytkownik od: 08.02.2013" czyli w miarę świeże konto stąd same pozytywy...

ogólnie, sam decydujesz czy warto, osobiście wolę przepłacić za polską używkę na gwarancji od polskiego operatora/dystrybutora niż zaoszczędzić i kupić chińskiego kota w worku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem już dwie SGS2 i jestem zmuszony znów kupić smartfona na androidzie. Najbliżej był LG Optimus G, jednak ze względu na kiepski aparat z przodu i z tyłu odpada, a S3 nienawidzę przez jego wygląd, więc po raz trzeci zakupię SGS2.

Do tej pory obydwa egzemplarze miałem na 4.0 - bardzo długo działa na baterii, zero ścinek, fenomenalna jakość wykonania, powalający design, osobiście lubię TouchWiza, ekran to po prostu cudo i aparat w SGS2>SGS3 (mam porównanie bo aktualnie używam S3, w przypadku kamery przedniej gorzej wypada S2 imo). Jedynym minusem są słabe już bebeszki i 4,3' to nie dużo, ale polecam gorąco.

Tyle, że cena nówki niezhongkongu wyższa niż 4 miesiące temu, a używek w dobrym stanie prawie nie ma. To zostają chyba komisy.

Edytowane przez luczek12345

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Terrqge

ten link co podajesz to szrot od chinczykow, nie jest to tez nawet nówka, tylko - co nawet jest napisane w aukcji - "Odnowiony"

Nie ma nigdzie nowych, niefelernych i nieodnowionych s2 ponizej 999zl, a jak są to pojedynczE rarytasy lub jakis cud...

a nie aukcje losowych kolesi na allegro gdzie wystawiaja po 100 czy 200 sztuk telefonu. ktory juz jest praktycznie niedostepny od jakiegos czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

Ja poluje juz od dluzszego czasu na allegro ale uzywki do 800zl to telefony z "lekkimi rysami". Ja jestem dosyc pedantyczny i szukam takiego telefonu z nie porysowanym ekranem i ramka i tu cena roznie do ~1000zł bo telefon jest przewaznie lekko uzywany. Zdazy sie perelka i telefon byl kupiony jeszcze w tym roku nawet i w kwietniu u jakiegos operatora ale to trzeba ze swieca szukac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acheron

no mi sie udało od operatora pod koniec kwietnia wyrwać za całe 6zł ;) ale powiem wam ze długo szukałem salonu w którym znalazłem a i to mi sprowadzili bo na stanie nie mieli . nie wiedzieć czemu sgs2 plus(który moim zdaniem jest gorszy i uboższy) był i leżakował ale o 200zł droższy, jakas paranoja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drozszy bo nowszy i ma plusa w nazwie.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do gier to gdy grałem ostatnio kilkadziesiąt minut w GTA VC to telefon tak się nagrzał że nie mogłem dotknąć wyświetlacza palcem bo normalnie parzył , ale może to przez etui (case mate)

Kiedy grałem u kumpla właśnie w Vice City to telefon tak po około 15 minutach się nagrzał, że dotknięcie wyświetlacza nie było przyjemne. Ten typ tak ma czy to jakiś felerny model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi