Skocz do zawartości
cr3pt

[Discontinued][4.3.1] CM10.2 Unofficial CyanogenMod 10.2 build by Cr3pT

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wifi dziala ,superuser tez ,ale sa z nim na poczatku problemy mi zaskoczyl po instalacji supersu

po godzinie testow zainstalowalem gappsy i jest na razie ok nie ma komunikatow o blędach ,sa dwa zegary i smieci jest w tych gappsach jak mrówków :)

"β๑żε, บżγςz ๓ï ρ๑g๑δγ δบςнα, αвγ๓ g๑δzïł รïę z тγ๓, ςzεg๑ ทïε ๓๑gę z๓ïεทïć, ๑δพαgï, αвγ๓ z๓ïεทïαł т๑, ς๑ z๓ïεทïć ๓๑gę ï ๓ąδя๑śςï, αвγ๓ ๑δяóżทïαł jεδท๑ ๑δ δяบgïεg๑."

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt
    Dlaczego usunięto DSP Manager?

Wcześniej była o to prośba - ale w zwiazku z lekkimi zonkami zwiazanymi z viper4android_fx, powroca w nowym update.

---------- Post dołączono o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Teraz wifi dziala ,superuser tez ,ale sa z nim na poczatku problemy mi zaskoczyl po instalacji supersu

po godzinie testow zainstalowalem gappsy i jest na razie ok nie ma komunikatow o blędach ,sa dwa zegary i smieci jest w tych gappsach jak mrówków :)

Mozesz te gappsy ktore ci dzialaja wrzucic na jakis serwer??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Uaktualniona wersja w 1 poscie - wrocil dsp manager, jakies tam poprawki lekkie...

---------- Post dołączono o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Kolejny update - na kernelu exp - mozna overclock robic, przy czym jak P700 stabilnie max 1200 mozna skrecic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

czy twoje cm10.2 można instalować jako update cm10.2 xda version ? ; d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

A właśnie - sprawdzisz to dla mnie? Bo nie mam juz tamtych zrodelek, a za cholere nie moge gappsow do tej wersji znalesc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

no dobra pobiore twój rom i zaflaszuje na wersje z xda bo mam backup i zobaczymy co się stanie, pobieram twój rom ;-)

tak ogólnie to jestem ciekaw bo mamy dwie różne kompilacje i czy struktura obu romów będzie taka sama? hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Powinna byc dokladnie taka sama, chociaz mam czkawke przez te gappsy. Jak nie - recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

powiem ci że inaczej zainstalowałem gapsy w twoim cmie bo zainstalowałem je po reboocie a w cmie z xda odrazu po flashu romu i może dlatego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi