Skocz do zawartości
cr3pt

[Discontinued][4.3.1] CM10.2 Unofficial CyanogenMod 10.2 build by Cr3pT

Rekomendowane odpowiedzi

cr3pt

Dodalem pewne gappsy w 1 poscie - jest w miare ok bo robia synchro kontaktow (wreszcie) i inne takie - sklep play lezy,ale moze znajdzie sie na to sposob...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

czyli jest progress ;D bede testować... pewnie wersja sklepu jest nowa w gappsach...spróbuj wywalić ten sklep i zainstalować jakiś stary z numerkiem 3 z przodu...zeby sam sie zaktualizowal, wyczyścić dane sklepu i managera pobierania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Hehehe - sciagam jeszcze kolejna wersje gappsow - podmienie najwyzej tylko sam sklep i zobacze co bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Niestety ta wersja wogole nie chce sie instalowac. za 5 minut bedzie jakas inna paczka...

---------- Post dołączono o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

No dobra - wrzucilem poprawiona paczke - czyli taka ze dziala sklep ;) w sumie jest cacy :D mozna juz na nim praktycznie normalnie dzialac. Jak ktos ma ochote przetestowac - zapraszam - link do gappsow i softu w 1 poscie,

---------- Post dołączono o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Pureperformance dziala poprawnie...

pozdr

cr3pt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mnie korci żeby zainstalować ;p jest opcja oc? Bo gdzieś mi to mignęło, tylko nie wiem gdzie ;p a jak z szybkością i stabilnością?

--------------------------------------

Wspieramy swoich xD po co tapatalk ;p Lepsza oficjalna apka Forum Android.com.pl! ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

pureperformance działa? przeciez nie jest kompatybilne z 4.3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Skoro nie uwala fona tzn ze cos tam dziala... ;)

Zapomnialem tylko jakis tester zainstalowac i test zrobic przed i po...

---------- Post dołączono o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Bardzo mnie korci żeby zainstalować ;p jest opcja oc? Bo gdzieś mi to mignęło, tylko nie wiem gdzie ;p a jak z szybkością i stabilnością?

OC bylo na kernelu EXP,ale narazie nie dodaje go - czyli zalozmy ze bez OC w tej chwili jest. Co do stabilnosci - narazie nie mam problemow,ale to moga byc moje subiektywne odczucia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

mi wywaliło błędy same po tych gappsach więc nie wiem jakim cudem ci działają ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi